Кои обици Swarovski ви харесват повече?

  • 6 265
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 156
А как ги пробвате? На мен преди един месец в ЦУМ ми казаха, че политиката на марката не позволявала и да съм си ги сложела до ухото, за да преценя ..... А нали се сещате, че понякога просто не стоят добре на ухото. Та затова се отказах да давам толкова пари и да не мога да ги пробвам...

# 31
  • Мнения: 13 623
Е аз не си ги сложих, а ги държах на ушите ми и. Не знаех, че не може да се слагат, ама и никога не го правя като купувам обеци

# 32
  • Мнения: 680

Ето го. Да чукна на дърво и той си е в същото състояние. Имам го от март миналата година

Влюбих се в този пръстен.
Невероятен е!
Jaquie, да си го носиш още дълго време.
Удобно ли е да ми кажеш точно от кой магазин го купи и каква цена е.
Ако искаш на лични.
Благодаря!  bouquet

# 33
  • Мнения: 13 623
От ЦУМ 400 лв
има го в различни цветове

# 34
  • Мнения: 156
Аз не пробвам когато са малки, дребни обички, но когато са по-тежки държа да ги пробвам, защото понякога от тежестта обицата се измаства и стои настрана.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 289
От обеците които си показала първите ми харесват, красиви са.
Харесва ми това, със тези обеци и   този пръстен.
А този пръстен бих го носила с кеф.

# 36
  • Мнения: 5 622
Аз всъЩност Ще купувам ето тези http://www.swarovski.com/Web_SE/en/1806470/product/Elena_Pierced … CategoryName=0110 , но за да ми излезне безплатна доставката искам да поръчам оЩе неЩо, за това се спрях на тези два модела, но може и неЩо друго да ми препоръчате, неЩо което вие сте си купили и сте доволни.

Тези обици са страхотия  Heart Eyes Имам ги от доста време вече, веднъж ги подменях, защото им бяха поизпадали камъните, иначе са супер красиви. Стоят страхотно, стават за ежедневието и за по-официални случаи.

За препоръчване какво да купиш е трудна абота. Бижутата с по-ситни камъчета са най-красиви и бляскави, но пък камъните падат доста често, докато големите камъни не са така блестящи (което не ги прави по-малко красиви), но пък са по-издръжливи.

# 37
Момичета, здравейте, ето ТУК има доста добри попадения  Hug

# 38
  • Мнения: 13 623
Е да ама те ползват само камъните, а не са оригинални бижута на Сваровски. Аз и такива имам, ама другото седи по-ефектно, поне според мене Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 207
Момичета, здравейте, ето ТУК има доста добри попадения  Hug
Е не,тези неща са просто ужасни, ако ще и с диаманти да са правени.Просто изглеждат ужасно.
За обеците на авторката на темата ще кажа,че просто трябва да се мери.Няма значение кои са по-хубави,ако не ти седят добре кел файда,че са по-красиви от другите.

# 40
  • Мнения: 2 478
Момичета, здравейте, ето ТУК има доста добри попадения  Hug

Добри попадения?Може,но не и бижута.И не с кристалите на сваровски.

А думата "брожки" все още остава неразбрана от мен #Crazy

# 41
  • Мнения: 3 675
На мен ми харесват вторите.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 797
А как ги пробвате? На мен преди един месец в ЦУМ ми казаха, че политиката на марката не позволявала и да съм си ги сложела до ухото, за да преценя ..... А нали се сещате, че понякога просто не стоят добре на ухото. Та затова се отказах да давам толкова пари и да не мога да ги пробвам...
Странно..Точно само в ЦУМ съм пробвала обеци  newsm78 Явно зависи на каква консултантка ще попаднеш.

# 43
  • Мнения: 280
Аз всъЩност Ще купувам ето тези http://www.swarovski.com/Web_SE/en/1806470/product/Elena_Pierced … CategoryName=0110 , но за да ми излезне безплатна доставката искам да поръчам оЩе неЩо, за това се спрях на тези два модела, но може и неЩо друго да ми препоръчате, неЩо което вие сте си купили и сте доволни.
Тези ги пробвах в един магазин-наистина са доста ефектни,много хубаво блестят Simple Smile
Иначе и двата останали чифта ми харесват много-първите за по-официални случаи,вторите за ежедневието.
Моя подарък от милото са тези с това  колие
Виж ги,може и те да ти допаднат.Много нежно стоят,много ми харесват Simple Smile
А най-добре си ги вземи и двата чифта,м/у които се колебаеш,за да ти е мирна главата Simple Smile

# 44
  • Мнения: 3 459
Аз имам тези. Стоят невероятно.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт