Дете в такси

  • 3 655
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Михалко, в момента в който се ка4ваШ в таксито, не можеШ да zнаеШ дали Шофьора е добър или не, нали?  Wink  И да е, кел файда ако някой друг не е и го удари?  Confused

Не говорим за добър и лош шофьор. Когато се возя в кола не гледам билбордовете, а следя пътя наравно с шофьора. В софийския трафик има предимно огънати ламарини. Ако иска някой да ме тресне с 140км/ч. в 9ч. сутринта, ще трябва да е с летяща чиния.

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
 ЗаЩото Коланите на колата минават толкова високо, 4е в слу4ай на катастрофа биха могли да преряzат гърлото на детето   Naughty
....

Що се отнася до коланите, някои автомобили имат специално пригодени за деца колани. В нашия например сме с такива и не е необходимо да ползвам повдигащо устройство, защото коланът слиза на височината на детето.

# 47
  • София
  • Мнения: 4 423


Буболина, мина ми снощният бяс и не мисля да се оплаквам повече, защото шашнатия ми мъж нито номер на колата помни, нито име, а фирмата има над 3000 коли и ще е трудно да конкретизирам виновника.
Wink, не се ядосвай, винаги има по един нещастник, който да ни развали деня.

# 48
  • Мнения: 1 517

Що се отнася до коланите, някои автомобили имат специално пригодени за деца колани. В нашия например сме с такива и не е необходимо да ползвам повдигащо устройство, защото коланът слиза на височината на детето.

В кои марки коли има подобни колани? Да знам каква да си поръчам за ЧРД  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 7 605
Но теzи колани не ви освобождават от zадължението да воzите децата си в стол4ета  Wink

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
В такси може без столче, никой няма да го глоби. Свалил ги е защото се е разревало Tired

Аз предпочитам да си нося обаче, при по-големите деца със седалки е по-лесно ...

Какво си носиш  newsm78
 Не ми казвайте, че разнасяте стол за кола със себе си навсякъде... Или че не се качвате в такси, ако нямате стол под ръка  Rolling Eyes

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Що се отнася до коланите, някои автомобили имат специално пригодени за деца колани. В нашия например сме с такива и не е необходимо да ползвам повдигащо устройство, защото коланът слиза на височината на детето.

В кои марки коли има подобни колани? Да знам каква да си поръчам за ЧРД  Mr. Green
Не искам да правя реклама. Когато започнеш да си избираш кола, питай за коланите. Френска ни е колата, 2005 модел.

Общи условия

Активация на акаунт