За захранването

  • 1 786
  • 34
  •   1
Отговори
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Синът ми  навърши 1 месец и днес педиатърката ми каза,че вече трябва да започна да му давам по 1 лъжичка сок от морков и ябълка.Забравих да кажа,че сме на АМ.Не е ли още рано да го захранвам?

# 1
  • Австрия
  • Мнения: 143
на АМ сме от самото раждане
захраних след навършени 4м,а сок все оште не давам но може след 6м
педиатрите в българия са за  #2gunfire сок на един месес най много до полуЧи колики горкото

# 2
  • Мнения: 316
Рано е! Разгледай темите за захранването за повече инфо!

# 3
  • Мнения: 4 335
Разбира се,че е рано за захранване и сок.
Аз все още не сьм давала сок на синьт си,а е на 10 месеца.
За захранването изчакай да стане поне на 4 месеца,а и по кьсно дори.

# 4
  • Мнения: 405
 Разбира се, че е рано, но все пак ти си преценяваш!

# 5
# 6
  • Мнения: 4 433
Много рано е.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 215
Много, много е рано. Независимо, че бебето е на АМ.
Препоръките са захранването да стане след навършване на 6-месечна възраст на бебето. Или най-рано-след навършване на 4.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Ако го направиш, един от рисковете е да му докараш неистови колики!

# 9
  • Мнения: 146
Никога не давай сок на толкова малко бебе,главната причина са коликите.Аз дадох и сега съжелявам по рано от 1 год няма да й дам.Има си време за всичко.Така една майка се чудеше какво да си прави детето....получи възпаление милото  ooooh!

# 10
  • Мнения: 55
Сок на 1 месец? ShockedТия педиатри наистина са за #2gunfire

# 11
  • Мнения: 6 713
Аууу, рано е, рано е! Остави бебчо на млекце засега, няма нужда от нищо друго! Peace

# 12
  • Мнения: 27 524
Разбира се, че е рано. Най-рано след 4 навършени месеца може да се захранва и определено не със сок, какъвто и е.
Много поздрави на педиатърката ти  Wink

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Оооо много е рано още за сок

# 14
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Аз също съм на мнение,че е рано и изобщо нямам намерение да я слушам. NaughtyИсках само даразбера какво мислят други майки за това и дали има и други с педиатъри,умни и начетени като моята. #Cussing outЛошото е,че съм от малко населено място и тази тук е единствената,затова записах детето при нея.Но пък има една докторка,пенсионирана отдавна,до която се допитвам.Жената си разбира от работата и съм доволна от съветите й.Като й се обадих да й кажа какво ми е казала педиатърката,жената се "хвана за главата". #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт