Кога отидохте за пръв път с бебе на почивка?

  • 22 073
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 032
На 3 месеца беше.

# 76
  • Мнения: 242
Беше на 8 месеца,и бяхме на море в Созопол за 10 дни аз и мъжът ми.Ама беше едно приключение ooooh!,от София до Пловдив с влак от там с кола,после на връщане пак със спален вагон до София-тогава още нямахме кола!

# 77
  • Мнения: 766
Дъщеря ми беше на 2 месеца, когато за пръв път отидохме на гости на роднини в провинцията за около седмица, но там всичко беше приготвено и имах всички удобства  Wink
На море беше на 1 година и 1 месец - отрази и се много добре  Peace

# 78
  • Мнения: 9 052
на 6 месеца беше  Wink

# 79
  • Мнения: 142
Моята мома беше на 40 дни като отидох сама с колеги за 3 дни на Боровец.
Тя си спеше сладко сладко в количката през цялата почивка. Беше на кърма момата и не ми е била изобщо в тежест.
Водех я навсякъде с мен, но беше лято и по цял ден бяхме на вън. 

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
Отидохме на море с детето за пръв пъткогато той беше на 3 години .Смтам ,че преди тази възраст си е все още бебе , той нищо не разбира ,а и почивкакта за нас няма да е почивка.  grinning039 help  grinning039 smile3538

# 81
  • Мнения: 9 052
Отидохме на море с детето за пръв пъткогато той беше на 3 години .Смтам ,че преди тази възраст си е все още бебе , той нищо не разбира ,а и почивкакта за нас няма да е почивка.  grinning039 help  grinning039 smile3538

много добре раzбира и много се радва и много работи научава и е важно zа неговото zдраве малко чист въzдух и тичане на воля  Hug

# 82
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дъщеря ни беше на 11 мес.,когато я заведохме на море.Изкарахме страхотно. Ходехме на плаж основно сутрин и тя си поспиваше там.

# 83
  • Мнения: 24
Ние заведохме малкият на море когато навърши 1год и 5 мес,точно когато много щапури навсякъде,но въобще не съжалявам,че отидохме изкарахме си страхотно.Отидохме средата на септимври беше много спокойно на блажа и детето ходеше на всякъде и нямаше хора на който да пълни очите.Когато и да решиш да го заведеш важното е да избереш по тихото време т.е.да няма много навалица за да ти е и по спокойно и на теб.

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 101
На 4 месеца.

Извинете за офф-а: Моля dandy22 да си почисти кутията, за да и пратя лично съобщение.

# 85
  • Мнения: 13
Лили беше на по-малко от година. На море.

# 86
  • Мнения: 884
На 2.5 г беше баткото, а предишните лета-без него, за което изобщо не съжалявам. Спях по 4-5 часа в денонощието, имах нужда от "време за мен", а той беше постоянно пълен с енергия и нямаше да си почина. На планина го водихме всяко лято, първия път беше на 6 месеца.Бебето вече е на 1.1 г, и това лято нямам намерение да я водим на море.

# 87
  • Мнения: 172
Малката беше на година и половина,когато я заведохме за пръв път на море.Беше хубаво и не съжалявам.

# 88
  • Мнения: 337
Досега не сме я водили. И ние не сме ходили. Надявам се тази година да успеем да отидем тримата заедно на почивка.


# 89
  • Мнения: 2 960
с малкия още не сме ходили...мисля на пролет...като навърши две годинки.С каката ходихме ,като навърши  две годинки и нещо.С деца под 3 годинки почивката не е много почивка. PeaceПоне аз така мисля Peace

Общи условия

Активация на акаунт