Качествени пантофи?

  • 6 732
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 606
Ние отдавна ползваме платненки за пантофи.

Надя, да те питам в Перник имате ли хубав детски магазин или пазарувате от София???

# 31
  • Перник
  • Мнения: 396
Ние отдавна ползваме платненки за пантофи.

Надя, да те питам в Перник имате ли хубав детски магазин или пазарувате от София???

Често пиша, че изцяло съм отдадена на интернет търговията. Детето обличам изцяло от ибей и ларедут. Иначе ако все пак купувам нещо от тук, ходя в София, най-вече в Джъмбо - преди за бодита, сега за гащички и потничета.

А конкретно на въпроса, не се сещам хубав магазин. Повечето са малки магазинчета, а и цените не са от най-ниските. Но сравнявам цените с Ларедут и Ибей, и всичко ми се вижда адски скъпо Crazy

Ако те интересува нещо конкретно, питай Hug

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
сравняваш цените и то с Редут на намаления,защото ако погледнеш Редут на редовни цени хич не са евтини Peace

# 33
  • Мнения: X
Откак открих Зетпол и моите момчета само такива носят-не запарват,не се деформират,перат се в пералнята.Учудвам се за споделеното по назад в темата,че били с картонена стелка-вече доста чифтове сме сменили/поради израстване,не поради скъсване/-такова нещо няма.Даже второ лято им взимам и по един чифт за игра навън-те какво  виждат-не е за разправяне...ама са здрави....

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 900
и аз ги  пера в пералнята и нямат проблем със стелката Wink
мацките от квартала даже ги взимат за прохождане през лятото,защото отзад са твърди,а иначе са много удобни
Дъщеря ми изкара от септември до юли с едни пантофи в градината без да се скъсат

Общи условия

Активация на акаунт