Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Русе

Имам някакъв проблем с ноктите. Била съм на ендокринолог, правих изследвания - всичко е в норма.
Но ноктите ми се цепят на пластове, образуват се нещо като люспи, които влизат все по-навътре в нокътя и това стимулира чупенето им.
Преди често ходех с безцветен лак или фр.маникюр, сега не мога да го задържа!, ако се лакирам в 21ч., на сутринта след душа лакът вече е напукан и започва да пада! Това се отнася особено за безцветните лакове на Перфект, но и Орифлейм не ми държат, а снощи пробвах предпазливо с един пласт перлен лак на Мейбълин - седи си и няма никакви признаци за набъбване и пропукване, макар че ноктите ми са в ужасно състояние, защото ги пиля по повърхността, за да "изчистя" люспите.
Чудя се, дали не съм си докарала този проблем с някой лакочистител? Или просто Перфект и Орифлейм са си развалили качеството?
Цитирай
Напълно възможно да е от лака. И на мен от перфект ми се цепят ноктите. А пробва ли да си слагаш заздравител?
Цитирай

Следвам сърцето и интуицията си...

Аз също имах такъв проблем. Започнах да използвам заздравителя на перфект и намирам разлика сега. лака изрържа 3 дена.
Цитирай

аз съм забелязала че ако лака изсъхва бързо,то и бързо ще падне
Цитирай

Stara Zagora

От както слагам заздравител ноктите ми спряха да се цепят,преди това имах същия проблем.И винаги съм си мислела,че това се получава от лакочистителите.
Цитирай

София

Като пилиш люспите влошаваш още повече положението. Дръж ги къси и слагай заздравител на Мавала. Има един който е течност, не лак - маже се 2-3 пъти седмично, после може да лакираш отгоре ако искаш. Само трябва да се пазят кожичките защото течността вроговява клетките.
Eто за този става въпрос: MAVALA SCIENTIFIQUE
« Последна редакция: сб, 10 яну 2009, 18:58 от Миоки »
Цитирай

Варна

Аз пробвах всякакви заздравители....скъпи и не толкова. Слу4айно си купих заздравител на Импала и ве4е нямам този проблем  Shocked .Струва около 2-3 лв. Пробвай  Peace
Цитирай

Пловдив

Направи си ноктопластика.Или ходи на маникюр,там ще измислят нещо за да не се получава това,и ще си спестиш занимаването в къщи.
Цитирай

София

Откакто си махнах ноктопластиката само със заздравител бях 2-3 месеца- постоянно с къси нокти...
Сега вече 5-ти месец ноктите са ми здрави,дълги и почти не се чупят.
Заздравител използвам или на Перфект или на Импала- отгоре слагам лак и ...5-7 дни съм с перфектен маникюр- сама си го правя
Цитирай

Sofia

Купи си топ лак с диамантени частици
Цитирай

Може ли да дадеш малко повече информация? Определена марка или по принцип си го има?
Само такава "екстра" досега не съм пробвала.
Благодаря предварително. Smile
Цитирай

Близо до морските вълни

Може ли да дадеш малко повече информация? Определена марка или по принцип си го има?
Само такава "екстра" досега не съм пробвала.
Благодаря предварително. Smile
И аз чакам Whistling
Цитирай

Sofia

На една американска фирма са, имам всичките им пордукти за нокти, но как се казваха Wet -нещо си, струва 3,70 и лака издържа. Много.
Цитирай

Близо до морските вълни

На една американска фирма са, имам всичките им пордукти за нокти, но как се казваха Wet -нещо си, струва 3,70 и лака издържа. Много.
А от къде си ги купуваш или поръчваш?
Цитирай

Sofia

от аптеката на кауфланд
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора