100-тна юбилейна- керванът 100 години пропътува, но не желае с вас да се сбогува

  • 29 829
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 215
Канкун,Мексико

# 76
  • Мнения: 569
  Оооо , как ти завидях и как се размечтах и как ме върна в едни други времена....

  Просто се пренесох на летището , между всички тези различни и интересни хора, после на самолета - един от най- стресиращите моменти по време на бординг- пълен полет до Джеда примерно- семейства от по минимум 6-8 човека, а може и повече и в един момент всички искат да си разменят местата и да стоят заедно ooooh!Е, нали се сещате , че даже и да се разтягаше самолета и да се местеха седалките пак нямаше как да стане Mr. Green Но никой не отстъпва- сърдити , щели да се оплакват , а полета е 45 минутиииии Sick

 После ме прати в Бизнес класа с истинските чинии, които дори трябваше да затопляме (самите чинии) , за да е възможно най-топла храната , когато се сервира...

 И накрая малко преди кацане- тръпката от първият поглед от едно ново непознато място и нетърпението да видиш всичко Hug
 Това за формуляра за томбулата е страхотна идея-предлагам наградата за спечелилата дама да е вечеря с пилота Laughing

# 77
  • Мнения: 126
На летището се вият опашки, зад мен руско семейство се чуди как да попълни формулярите. Съпругата упорства, че един от тях всъщност не трябва да се попълва, защото бил за участие в томбола (?!). Е, това не знам как и хрумна. Обаче е оригинално и някоя самолетна компания може да го въведе –'Добре дошли на борда!  За да спечелите вкусен обяд, моля попълнете на латиница трите си имена, името на втория си братовчед по майчина линия, както и възрастта си минус две. Попълнения формуляр предайте на пилота. Благодарим ви!' hahaha





хахахахахахаааааа е така не се бях смяла отдавна.... Мерси Шехи   bouquet
Формлярче попълнете и Сладко си хапнете
На братчеда името кажете и се оближете  Joy

# 78
  • Мнения: 720
Благодаря на всички ,които ни поздравиха .  bouquet / близнаците ,интересна торта Wink/


Дина ,много си хубава Sunglasses, отива ти шапка.

Олди  Hug / момчето е ''оправено'' с работа и квартира .. Peace./
оф томбола ... Joy

 

# 79
  • Мнения: 3 804
Катя като ти видях подписа като картинка си помислих,4е ще 4ерпиш,но после се за4етох-дано  другия месец да е с бебенце ве4е Praynig Praynig Praynig
катенце как е Абас,търси ли си булка  newsm78

амал4ехайде де ,много е мързелива принцесата,докрая ще  изкара  Grinning

спорти  Hug

Ние си имаме нова придобивка-докато се мотахме из супермаркета дребната си поиска фенер и баща и купи-така,4е сега у нас е тъмно, а тя се мотае с фенера изкъщи Mr. Greenи горкото днес пострада -децата на съседите хвърлили едно пар4е дърво върху  главата и-добре,4е е било малко и дори цицина няма
А след това бяхме и у свеки-там първо им събра о4ите-понеже каквото говори на арабски го говори на книжовния-ами  така е детето го у4и  от тв Mr. Green,след това взех племенника и я попитах дали да го вземем-отговора беше -неееееееееее придружено с въртене  на главата Grinning

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 23:52 от dtti

# 80
  • София
  • Мнения: 18 025
Добро утро, дами!
Успешно се дотъркалях с рейса в София рано тази  сутрин  и вместо да си отдъхна....трябваше да тръгна на работа. Sad
Първо, искам да честитя на патерица на всички, имали през изминалите два -три дни поводи за празнуване!  bouquet
Второ, виждам, че имаме и нова арабелка, на която искам да кажа "Добра Дошла"! Grinning
Трето, но не по важност Wink, искам да изразя огромното си задоволство от завръщането на съвременната наша Шехерезада, отсъствието й тук се усещаше, ама вече всичко е ОК!Привет,Шехиbouquet Heart Eyes Hug
Да ви кажа един бъзик....Пристигам аз в Атина и не мога да му звънна на таткото , че батерията на телефона ми беше паднала..Чудя се, дали да тръгна сама или да го изчакам, за да не се разминем.И както се чудя в тъмното, зад мен застава някакъв господин целия в черно и с нещо като "чорап" на кратуната, през който се виждат само очите..И ме хваща безмълвно, при това през кръста  ShockedБях готова да дръпна някоя цветуща реч в ответ, ама пусто гръцкият не ми е стихията CloseИ тогава се усетих, че е той..А чудото на кратуната,видите ли, било специален атрибут, слагащ се под каската на мотора....Ама аз откъде да знам LaughingИ ми вика..."Споко, аз го държа като шапка в момента, че  нещо ми е много студено!"А  просто за пояснение, температурата беше около 8-9 градуса Rolling EyesГолям студ, няма що...А пълният бъзик беше моето качване на мотора..Трябваше да има скрита камера да ме заснеме, голям пазарлък му дръпнах...Ама какво да направя, че ме е шубе Rolling EyesНакрая се качих, де..нямяше къде да ходя.Та така..Иначе не съм такава страхливка и лигла, по лунапаркове с опасни въртележки и влакчета, съм първа жичка за водичка..Ама явно възрастта ми стремително напредва, с нея и страховете! Mr. Green
Сега отивам да  поработя все пак, а по-късно отново ще се весна насам... Wink
Желая на всички успешен и усмихнат ден!  bouquet

# 81
  • Мнения: 0
чакайте сега да видя дали ще се оправя с отговорите свястно:)) ако объркам нещо толерирайте ме моля:))))

Water Lily& marsy   приятеля ми е от дамаск,но онзи ден,като го поразпитах малко по-настоятелно за него и семейството му каза,че са се преместили в латакия. в българия е от 7 години. ние сме от съвсем скоро заедно и още е рано за сватбени планове,а и двамата сме малко за "основен ремонт" (социалното ни положение-свястна работа,апартамент и т.н.)-сега планираме да си наемем общ апартамент и да живеем заедно,както и да намерим по-добър начин за препитание:) сега той планира да си ходи в сирия,но снощи каза,че мисли да отложи с един месец пътуването (супер!). много ми е любопитно да отида с него,но едва ли ще ме вземе на този етап:(( той има дете там от първата си жена-българка.

Благодаря на всички останали,които ме приветстваха с добре дошла:))

# 82
  • Мнения: 0
ах! искам да ви питам как да си сложа моя снимка за аватар?

# 83
  • Мнения: 216
Здавейте-ей,остаряхме,да му се не види,но да не ни пука много-много

Спорт,здравей Hug

Тед-ех,че романтичен е твоя човек,ама и ти-чорап hahaha-надявам се,че е било вълнуващо Heart Eyes

Мария-Добре дошла при стогодишните арабки Mr. Green
снимка лесно се качва-просто я сваляш от твоя арсенал чрез разлистване,само размерът трябва да е в допустимите граници Peace

Ние сме добре Алхамдуллила-но съм тъжна,заради това,което се случва в Газа- Cry-аз имам избор да не гледам тв-и готово,но не мога-понеже знам,че там хората нямат тоя избор-не могат да натиснат копчето и всичко да спре,Египет е със затворени врати,хората стоят в Газа и разчитат единствено на Божията милост-поне да можеха да избягат Cry

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 19:17 от Tatti

# 84
  • Мнения: 0
ох не намирам никъде разлистване:( само картинките от сайта и втория избор е: http://..........сетих,че исках да питам и още нещо-как да чета и останалите арабски теми? аз само тази тук чета засега,защото незнам къде са другите:)  bouquet

# 85
  • София
  • Мнения: 18 025
Скъпа Мария,
Принципно на първа страница на всяка тема има линкове към предходните.В случая на стотната обаче, като че ли има проблем с въпросните линкове, затова ти пускам препратка към миналата тема-т.е 99.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360396.0
На първата й страница, в пост на автора Latea , ще намериш числата от 1 до 98, съответстващи на номерата на отделните теми...Кликваш върху някой от тях  и приятно четене!  bouquet

# 86
  • Мнения: 0
Скъпа Мария,
Принципно на първа страница на всяка тема има линкове към предходните.В случая на стотната обаче, като че ли има проблем с въпросните линкове, затова ти пускам препратка към миналата тема-т.е 99.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=360396.0
На първата й страница, в пост на автора Latea , ще намериш числата от 1 до 98, съответстващи на номерата на отделните теми...Кликваш върху някой от тях  и приятно четене!  bouquet

много благодаря!

# 87
  • Мнения: 169
Привет мили дами,
Добре дошла на Шехи отново  Hug
Наде мила Цецифло е добре, грижат се за нея, мъжо си я гледа ,но още имат документи за оправяне и за това е все още по наще земи  Simple Smile.Долу горе на два дни се чуваме.Днес даже бяха за малко в столицата но не можахме да се видим, че те бързаха пък аз не съм си чула телефона и званя аз  а те милите вече пътуват на обратно.
Добре дошли на всички нови арабелки!
Амал твоита госпожица маи и е добре да си стои на мама в коремчето  Hug за двете и стискам палци всичко да  мине леко.
Дуа, права си за това което си написала наистина е тъжно  Praynig за всички там.
Дина, много сте хубави на снимката с големия мъж   bouquet
Теди готино преживяване си имала определено  Simple Smile
На всички лек ден  и Hug Hug Hug

# 88
  • Мнения: 569
   Мариа- браво - успяла си със снимката , а сега те чака четене на стари теми Laughing

   Теди Hug Значи и на мотор се повози и принца с чорап на главата те отвлече Hug

  Белбей- мерси! Пазете се и стойте на топло всички!
   Ние тръгваме за болницата- малкия продължава да вдига температура 3-ти ден , а сънят му е абсолютен кошмар... ще пиша като се върнем Sad

# 89
  • Мнения: 689
,Дина всички деца са болни от това променливо време в Гълфа,днес при нас ту облачно,ту слънчево,и дъжд валя дори.
Пишикакво каза доквие на каква болница ходите,как са болниците в Бахрейн?

maria_grigorova -много си симпатична!Твоя човек разведен ли със сигурност или кръшка,защото ако е второто-такива хора не са за сериозни връзки,ако търсиш такава де.

Саратед-много бързо свали пантофката и избяга от принца  Laughing
Аз пък мразя адреналино-повдигащи игри,в Дубай е пълно с какви ли не гондоли,падане от мнооого високо,въртене в орбита,разтръскване+въртене и подобни изтезания  Crazy
Веднъж се возих на влакче на ужасите и се наситих за цял живот,в София има ли увеселителен парк?А в Гръцко и Йордания?

Шехи-от кога чакам за Мексико, мучача!С Египет съм запозната от горе до долу,не ми е интересно вече Mr. Green
И за Канкун всичко да си кажеш   Naughty Party

Амал-мисля те с тая болница тебе  Rolling EyesиншаАлла кхейр!Да знаеш,че с болката се изкупуват грехове,та стискай зъби! Wink
Аз съм си у нас,не съм мърдала.Принцесите много разхвърлят-не мога да смогна да го подържам тоя дом вече Tired

Мамите с първолаци и ученици-нищо не казвате:как вървят нещата като,че ли не се вълнувате много като мене!?

В Бг вече има Девическо Ислямско Училище,ако искате ще дам координати.
Кажете нещо за Сирийското училище,питах преди изучават ли религия,но никой не ми отговори  Crossing Arms

Близнаците-ти ли питаше за басбуса?Порови се в арабските рецепти..Вчера правих от готов микс,но никога не се получава като от египетската пекарна,пиши ако ти се пулучи някоя рецепта.

Общи условия

Активация на акаунт