Новите икономични лампи (крушки)?

  • 5 192
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 426
Купих си от новите крушки,които щели да заместят досегашните и хич не ми харесват.Всички ли такива лампи загряват бавно и трябва да мине време да светнат по-силно?А и светлината е една такава синкаво бяла и студена като в морга.Не мога да им свикна, вместо като включа да светне веднага, то свети мижаво сума ти време.И това е всеки път.Ако има модели и марки,които светват веднага, моля препоръчайте ми.

# 1
  • Мнения: 4 300
Има и жълти, които светят като старите ( обикновени крушки). Просто като купуваш, трябва да кажеш, че искаш с жълта светлина. Загряват веднага, не съм забелязала да им е нужно време.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Наистина някои загряват малко по-бавно, но пък други почти веднага си светват с мощността.
Не помня къде какви съм сложила, но тази до мен е "филипс" и светва бързо.
Преди няколко години имах в банята една от "сините" и всеки път изпадах в потрес като се погледнех в огледалото. Mr. Green
Добре, че открихме от тези с топлата светлина.

# 3
  • Мнения: 2 388
Не съм забелязала да загряват по-бързо или по - бавно, но определено на старите крушки ми харесваше повече светлината.

# 4
  • Мнения: 1 632
Нашите ключове са с дистанционни и там тези крушки не стават.Така че, все още не могат да заместят старите!
За да ги използваме, ги сложихме в 00 където не се загася изобщо заради децата.
Но когато някой гост загаси после загрява бавно  и ми тъмнее newsm78

# 5
  • Мнения: 3 456
Ами, нашите светват веднага, но тази в коридора наистина е с много гадна светлина- синя.

# 6
  • Мнения: 4 433
Ние сме с такива,светват веднага..леко дразнеща светлина отначало,но после свикнах.

# 7
  • Мнения: 8 999
Не ми харесва светлината нито на жълтите, нито на белите. И дизайнът им е гаден. И, ако спрат производството на старите крушки, ще се наложи да сменям май и полилеите?!

# 8
  • Мнения: 2 926
Мен ме дразни как светят тия крушки.
Старите си ми харесват повече.

# 9
  • Мнения: 3 360
Наистина е ужасна синята светлина SunglassesИначе енергоспестяващи ползваме,да,но от "белите"

# 10
  • София
  • Мнения: 15 426
 Благодаря за отговорите!Ще питам и разпитвам по магазините, кои светят най-добре.Дано да намеря каквито искам.



Цитат
Добре, че открихме от тези с топлата светлина.

Кажи кои са те?  Praynig Марка, магазини?

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
свиква се.
Повече от 2г. ги ползваме.

# 12
  • Мнения: 16
с топла светлина крушки"Philips"

# 13
  • Мнения: 4 300
Нашите са Metropolis Lightning, с една година гаранция. Имаше между другото всякакви- спирала, като топче, като прави тръбички, т.е. избираш си според осветителното тяло.

# 14
  • Мнения: 9 108
OSRAM-енергоспестителни са около 17лева
със жълта светлина искаш от 10 години само такива ползваме СТРАХОТНИ СА

Общи условия

Активация на акаунт