Мултифункционално устройство 3 в 1 - принтер, скенер и копир

  • 3 965
  • 12
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Чудя се между HP и Canon.  Thinking

Ще се използва за домашна употреба, най-вече за принтиране и сканиране. Не за снимки.
Сумата, която мога да отделя е около 200лв.

Вашите предложения? Вие коя марка предпочитате за такъв продукт?

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 23:58 от Мимита

# 1
  • София
  • Мнения: 2 850
Имам мнение и за двете марки. Преди ползвахме НР, купен от Германия, много бързо се развали. Скенера не работеше от самото начало, копира беше добре, принтера също, до преди няколко месеца, когато се счупи механизма, който взема листите. Трябва да подчертая, че в никакъв случай не е експлоатиран за лудо, за домашна употреба, без печат на снимки, повече документи съм разпечатвала. Случвало се е с месеци да не го включвам. Позволява да се пълнят касетите, без да се купуват оригинални, които са доста скъпи, поради известната марка.
Сега за Canon - това е марката на новото ни 3 в 1, засега работи добре, струва само 109лв., консумативите му са далеч по-евтини от на НР. Имам го от няколко месеца и засега нямам забележки.
Категорично избягвахме при избора си НР и затова решихме да пробваме с Canon.
Ами това е, дано съм ти била полезна.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря ти!   bouquet

Други мнения?  Grinning

А къде в София пълнят касети на Canon?

# 3
  • Мнения: 4 428
Ние имаме HP. Не помня вече от колко години. Нищо му няма  Peace Само съм сменяла касетките до сега /пу-пу/
Аз купувам оригинални. С пълнене не става така добър копир, както с оригиналните  Peace Пък и аз го ползвам рядко. Налага си на сменям касетките 1-2 пъти годишно  Peace
В работата имахме един само копир Канон. Горкия беше много зле. Разкърца се за отрицателно време и копирането не беше толкова добро колкото моя в къщи  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
veselina_s_p, какъв модел е твоето HP?

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 715
Ние имаме HP, купихме го наскоро. Засега съм доволна, освен всичко друго прави страхотни снимки. Струваше около 198лв.
В офиса имаме Canon, също сам много доволна.
Ако трябва да избирам между двете сякаш Canon-а ми допада повече, но за вкъщи исках нещо, което вади и добри снимки, затова се спрях на HP.

Моля ако някой знае къде в София пълнят глави за HP да ми пише!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
NBM, би ли написала моделите на Canon и HP?   bouquet

В офиса ви предполагам, че не ползвате Canon-a за снимки, тогава как го преценяваш като качество?

# 7
  • Хасково
  • Мнения: 592
За коледа купихме на дъщеря ми HP. Искахме да вземем от 180 лв обаче не беше целият комплект и ни предложиха от 140. Много е добър. Бърз и вади страхотни снимки
Ето го модела: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09032815

 Hug

# 8
Ние си взехме устройство на Samsung за 269 лв., скенера е цветен, засега всичко е окей и сме доволни!:)

# 9
  • Мнения: 4 428
И да ти го кажа, отдавна вече не се предлага  Grinning Те излизат нови модели постоянно, а нашия е на няколко годинки. Нои си спомням, че и тогава този вариант беше към 200лв

# 10
  • Мнения: 2 132
http://www.dps-bg.com/item1542.html
Mалко по-скъпо е, но ние сме с това.Лично приятел на мъжа ми го посъветва да купим този модел Peace

# 11
  • Мнения: 167
Наскоро пазарувах в Бургас от официалния представител и на 2 те марки. Аз бях за Канон, но те ме навиха за другия. Понеже нямах представа за цените, купих някакъв последен модел за около450лв. После разбрах, че съм се минала. Съвета ми е да имаш едно наум, че при препоръките си търговците се стремят да ти продадат модел, чийто консумативи са най скъпи. Така те зарибяват да им станеш клиент за дълго. Моят е толкова нов модел, че касетките ги няма в Метро. Освен това моят модел спира да работи напълно, ако дори само една от касетките е на свършване... Естествено, бяха пропуснали да ми го споменат. #2gunfire

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Благодаря Ви, момичета!   bouquet

Май засега се спирам на Канон.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт