АМ за захранване

  • 694
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 344
Искам да попитам някой пробвал ли е  адаптирано мляко за захранване Селия Девелоп 2.Видях му рекламата в списание Мама.Препоръчват го от 6-я месец до годинката.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 218
Не е от най-популярните млека в България, не е достатъчно разпространено в търговската мрежа, но отзивите от майките, които го дават, са добри.
Съдържа пробиотици.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Какво значи млако за захранване? Захранване според мен значи храна различна от мляко.

# 3
  • Мнения: 2 334
Аз съм ЗА млеката с пробиотици-розов Хипп,Лактана био и Селия Девелоп.Давала съм на дъщеря ми  Хипп и Лактана и съм много доволна.Селия не съм  пробвала ,защото около нас го няма.

# 4
  • Мнения: 27 524
Под мляко за захранване имаш предвид първо мляко след кърма ли?  Thinking Ако е така - започни с единицата  Peace
Иначе, общо взето, всички млека са хубави  Peace Аз съм фен на млеката на Милупа  Simple Smile

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм фен на млеката на Милупа  Simple Smile
Peace И аз.

# 6
  • Мнения: 146
Аз съм ЗА млеката с пробиотици-розов Хипп,Лактана био и Селия Девелоп.Давала съм на дъщеря ми  Хипп и Лактана и съм много доволна.Селия не съм  пробвала ,защото около нас го няма.
Peace

# 7
  • Мнения: 344
Малкия е на фризолак1.Нали заедно с въвеждането на твърдата храна приема на АМ продължава.Понеже ни предстои захранване и това мляко ми направи впечатление , та въпроса ми е дали да продължавам с Фризо 2/от шестия месец/или да започна с това новото за мен.На кутията пише АМ на прах за захранвае от 6 до 12 месеца.

# 8
  • Мнения: 27 524
С единицата продължавай, от 6-ти месец се има предвид 6 навършени  Peace

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давай 1-ца

Общи условия

Активация на акаунт