сос за пил.крилца

  • 1 376
  • 11
  •   1
Отговори
моля, кажете ми някакъв сос за пил. крилца

# 1
  • Мнения: 22 867
моля, кажете ми някакъв сос за пил. крилца

Виж тази рецепта.

# 2
# 3
  • Мнения: 940
Сос със синьо сирене...много им ходи.

# 4
  • Мнения: 2 382
Имам въпрос, ако някой е правил крилцата по рецептата от линка на Лабрекс.
Заинтригувах се много, още когато Блонди го пусна в другата тема.
Така, до колкото разбрах основната съставка на соса е балсамовият оцет
-не става ли ужасно кисело?
-след като се залеят крилцата, не омекват ли?
-пише след като са готови да се залеят и да постоят 5 мин.Ако правилно съм разбрала би трябвало след това да се отцедят и соса да се изхвърли newsm78.

# 5
  • Мнения: 22 867
Имам въпрос, ако някой е правил крилцата по рецептата от линка на Лабрекс.
Заинтригувах се много, още когато Блонди го пусна в другата тема.
Така, до колкото разбрах основната съставка на соса е балсамовият оцет
-не става ли ужасно кисело?
-след като се залеят крилцата, не омекват ли?
-пише след като са готови да се залеят и да постоят 5 мин.Ако правилно съм разбрала би трябвало след това да се отцедят и соса да се изхвърли newsm78.

Подред на въпросите:
Не, не става много кисело, получава се приятно сосче, което у нас не сме изхвърляли, то и без това не беше много като количество. Киселият вкус се балансира от захарта и соевия сос.

След заливането не сме чакали 5-те минути, нападнахме ги, не бяха омекнали крилцата, по-скоро бяха като глазирани, /не е точната дума, но друга сега не ми идва/. Вкусно е, ако ви харесват сладко-кисело-солени неща, пробвайте ги. Пък и да не ви харесват, опитайте- почти е сигурно, че ще ви хареса.

# 6
  • Мнения: 2 382
Лабрекс,  bouquet!
Обожавам китайска кухня, но нямам никакъв опит с нея и затова ми звучеше малко страшно.

# 7
  • Мнения: 901
А пък тя е една от лесните и бързите  Simple Smile Но може да опиташ крилцата със сос от синьо сирене

Сос от синьо сирене

Сос от синьо сирене 2

# 8
  • София
  • Мнения: 12 547
моля, кажете ми някакъв сос за пил. крилца

Ох снощи бяхме на гости и ни гощаваха с пилешки крилца. Бяха много вкусни. Сосът беше 2 лъжици мед, соев сос или Унисос на Маги, олио, вода, мащерка, чубрица, сол и черен пипер. Слагаш крилцата в него и ги оставяш в хладилника за няколко часа и печеш.

# 9
  • Мнения: 1 906
Аууууу нямате милост с тези сосове  ooooh! .

Преди време някой беше давал рецепта за сос с Кока-кола  newsm78 . За съжаление аз не успях да си го запиша. Дано автора се включи  Whistling

# 10
  • Canada
  • Мнения: 139
Заповядай Incognito!Тези крилца са любими на много мой приятели благодарение на Pina!  bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=152084.msg2909952#msg2909952

# 11
  • Мнения: 4
5 с.л соев сос,2 с.л горчица,3 с.л лимонов сок,2 с.л мед
Хубаво е да се направи предната вечер и се пече на фурна.  chef

Общи условия

Активация на акаунт