Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр. София

Та питането ми е някой ползвал ли е и какво е впечатлението ви? Има ли ефект? Къде и на какви цени се продават?
Миналата година майка ми направи тежък инфаркт - не пуши около 5 месеца, но сега гледам ги е подпукала пак - та за нея май ще е полезно. Четох тук там и ми се ще малко повече мнения
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=335394.0

Ами има малко мнения тук.
Цитирай

Не пуша, но по наблюдение на близки, да, помага, но  на не много пристрастени пушачи.
Мисля, че на майка ти би помогнало.
Цена около 130 лв някъдя мисля ги продава майка ми в аптеката си.
Цитирай

Мъжът ми си поръча по интернет такава цигара, цената и е 130 лв. Така като го гледам като че ли има ефект, преди пушеше по кутия и половина на ден сега ги е намалил драстично до 5-6 цигари. Усещането като си драпнеш е все едно пушиш, но ги нямало вредните никотини и катрани. Един пълнител бил 2.50 и се равнявал на две кутии цигари. Дано съм ти помогнала.
Цитирай

гр. София

Благодаря за отговорите!!!
Определено ще взема за майка ми, а после аз самата ще коментирам какво се е получило.

Лек и успешен ден
Цитирай

sf

Електронна цигара, безалкохолна бира, кафе без кофеин, постна пържола и тн. Пълен ташак!
Цитирай

Ел. цигара ти дава нужната доза никотин. Very HappyБез да ти трябва пепелник и да се оглеждаш къде да си хвърлиш фаса. Very Happy
Цитирай

гр. София

Благодаря !!! Решението е взето - въпрос на време да отида и да купя.
Предполагам няма някакви идеално наложени марки ?!?
Цитирай

sf

Благодаря !!! Решението е взето - въпрос на време да отида и да купя.
Предполагам няма някакви идеално наложени марки ?!?

Най-добре и вземи боро лайт.

Цитирай

е...... Laughing
с ел цигарата се пуши нон-стоп реално.щот може и на обществени места и в помещение за непушачи май...
Цитирай

София

Свекър ми отказа цигарите с нея, а сега и нея вече не я ползва, а си беше дълги години пушач. Пусни в гугъла и ще ти намери много видове и може да си я поръчаш онлайн.
Цитирай

София

Електронната цигара я препоръчвам! Има различни видове пълнители, най-добре вземи на майка си пълнители без никакъв никотин. Мъжът ми отказа цигарите напълно с такава цигара. Цената е най-ниска в Метро - около 100 лева. Там продават и пълнители. Късмет!
Цитирай

sf

То така се почва - първо електронна цигара, после електронно е.ане... Фейк!
Цитирай

Не съм пробвала. Две приятелки си взеха. Пак си пушат сега.
Воля се иска, не електронна цигара.
Цитирай

Познавам мъж който отказа цигарите по този начин.
Пушил е до 5 кутии на ден.Твърди, че не електронната цигара е била решаваща, а волята му.
По този повод ми разказа за негов колега, който е пушил по кутия на ден, т. е. не е бил толкова страстен пушач като него, но е захвърлил ел. цигарата на втората седмица и продължава да пафка.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.