ПЛЕВЕН - 79

  • 17 224
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 070
Ами петък, нали Валенцето каза, че ще запазва

# 286
  • София
  • Мнения: 9 850
Запазих!
За петък,19,30 ресторант Будапеща.Опитаха се да ме накарат да направим меню,казах им,че тогава ще резервираме друго място Laughing.Съгласиха се,при условия,че си поемаме риска да стане бавно яденето Wink.
Аз не съм свежарка обаче,след като днес си проверих задълженията за декември за парно Rolling Eyes.350лв за два работещи радиатора ooooh!.Рядко се впечатлявам от финансови неща,обаче настроението ми се развали.За същата квадратура днес проверих и сметката ни в Сф,също за два работещи радиатора -180лв. ShockedПфу,оплаках се,сори,не се сдържах.

# 287
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ами петък, нали Валенцето каза, че ще запазва
Не съм разбрала, извинявам се. Embarassed

# 288
  • Мнения: 1 951
Браво, Валенце!
За местата, де, не за сметката.
Ще гледам да съм точна  Peace

# 289
  • Мнения: 189
ДеЩо,мерси за комплимента!Свежарка съм ,че като приказвам с тия скоби и съм станала като пръскачка в някоя зелена ливада LaughingВсички ми се пулят като се разприказвам,сега ми е времето да се науча да говоря бавно,иначе мога да съм конкурент на Тити Папазов.
Като споменахте талия....К'во беше туй? newsm78.Аз в старите си дрехи не влизам,нищо,че има доста широчки дрешки,май напролет ще се наложи да обновя гардероба.

# 290
  • Мнения: 50
Константина ти да не ми се обиди днес нещо , беше бъзик ,понякога не сеусещам като се маитапя.
ДеЩо започнахме на плодово пюре.Тук мамите препоръчват на зеленчуково да се почне ,но слушах други и започнах на плодово.Послесе мусеше малко на зеленчуците,но си ги хапваше,а сега ,яде всичко.Аз предполагам ,че Елена ще прави муцуни на всичко ,защото е свикнала на млякото на мама , а то по-вкусно няма. Евала ,че я издържа на кърма само толкова дълго време .Аз нямах мляко  и ме беше страх ,той беше дебеличък ,не се наяждаше.
Аз 2 седмици след като родих си влизах в старитве дъни и замалко да ревна от кеф ,то защото почнах да свалям в 9 месец ,така и не разбрах защо ,свалих 3 кг ,а си хапвах ,не съм от хората ,които не ядат. Mr. Green

# 291
  • Мнения: 189
Не съм ти се обидила,Стелче!Споко.Аз знам,че не им е лесно на хората да ме разберат,но пък на майтапи нося Joy

# 292
  • Мнения: 50
Абе супер си ти !!  Grinning
Ето малко снимки от нас
http://blackcheery.multiply.com/photos/album/11/11#1

# 293
  • Мнения: 22 414
Здравейте момичета и от мен. ))))

И днес времето беше страхотно, направихме си една хубава разходка с Калина. ))))

мама на Христина, ти си толкова слабичка сега, ама явно си била още по-слаба, щом викаш, че не ти стават дрехи. )

black_cherry, чудни снимки и Боби е голям сладур. )))

# 294

Общи условия

Активация на акаунт