Случвало ли ви се е...

  • 950
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Здравейте, мили момичета. В неделя прокървих, а въобще не е момента да ми идва, напротив мислех, че съм в овулация. Работата е, че не ми дойде нормално, както когато съм в цикъл, а нещо съвсем слабо. Незная какво да си мисля, ако ми беше дошло, щях да мисля, че е от смяната на климата, защото ходихме уикенда до морето с мъжа ми. Така ни се искаше да си направим бебче... Незная какво да мисля, някога случвало ли ви се е такова нещо?

# 1
  • Мнения: 3 376
Мишел, ако прокървяването е било съвсем слабо и само за 1 ден, хич и недей да се притесняваш! Било е овулация. Случва се понякога, т.нар. "розова овулация". Ако се повтаря повече месеци и ако кървенето е по-силно, тогава е проблем, иначе не... Надявам се, че сте работили тази събота и неделя, защото тогава е бил момента Naughty

# 2
# 3
 И при мен е така след като родих. Вече години на ред почти всеки месец повреме на ОВУ имам леко зацапване и доста неприятни болки, които понякога са по- силни от тези при цикъл. Доста изследвания и доктори казаха, че било едва ли не нормално. Аз не смятам, тъй като вече 5 години не забременявам. Честно казано предпочитам да съм в цикъл отколкото в ОВУ.

# 4
  • Мнения: 2 142
Благодаря за отговорите. Не се успокоих...

# 5
  • Мнения: 2 120
Миналото лято, точно в този месец ми дойде два пъти.
Ходих на лекар и той каза , че няма нищо за безпокойство, нормално било да се случи в летните месеци.

Общи условия

Активация на акаунт