От кога посещавахте курсовете на сп.9 месеца

  • 1 987
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Искам да питам тези от вас които са посещавали курса на списание 9 месеца от кой месец започнахте да ходите?

Някои от вас ходят ли в момента? Заслужава ли си?

мерси предварително.  Hug

# 1
  • Мнения: 319
Започнах да ходя на този курс когато излязох по майчинство, мисля, че беше достатъчно като време Simple Smile.
Доволна съм, струваше си. Ходих и на няколко урока в училище за родители - Аз, ти, то - също го препоръчвам, защото са по-малко хора и ти се обръща персонално внимание, което за урок по къпане примерно е много важно, според мен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 543
Ходих някоде от шестия месец, защото бяха близо до нас, а бях в болнични и нямах какво да правя, така че ми бяха и някакво разнообразие. А са и полезни, ако ти е първо детенце особено.

# 3
  • Мнения: 233
Не помня от кои месец започнах да ходя, но помня, че имаше и момичета и във 2 месец. Някои лекции ми бяха полезни, друг повече като за кафе. Мисля и сега да ходя пак.

# 4
  • Мнения: 78
Започнах да ходя някъде откъм третия месец. Полезно ми беше. Има програма в сайта на списанието и оттам можеш да виждаш темите, които ще се разискват на съответната дата. Ще получаваш и много рекламни материали и брошури, които ще ти бъдат полезни.Приятно учене Laughing

# 5
  • Мнения: 2 867
Аз ходих от шестия месец и май съжалявам, че не тръгнах по-рано. Лично за мен лекциите бяха интересни и много полезни.  Peace

# 6
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Ходех последния месец от втората ми бременност, при предната - не. Имаше някои доста интересни теми и лектори, така че като цяло си заслужаваше.

# 7
  • Мнения: 1 098
По- редовно започнах да го посещавам някъде към 6-ият месец. Беше много интересно, а най- хубавото е, че се срещаш със себеподобни Laughing

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Аз тръгнах от 5-тия месец и останах доволна,харесваха ми лекциите,пък и се виждахме с други бременлински приятелки Laughing

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Започнах да ги посещавам от 6-я месец

# 10
  • Мнения: 3 695
Ходих последните един - два месеца.
Интересно ми беше, после се чувствах по-уверена. Simple Smile Дават някои подвеждащи съвети за кърменето, като например да се кърми на 3 часа (не се споменава кърмене на поискване), доста реклама ти наливат неусетно, едва ли не че бебето не може без биберони и т.н.
Запознах се с много мами от отчетната тема, с които и до днес си пишем и виждаме. Като цяло ползите са повече от вредите.  Laughing Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Започнах от третия месец и съм много доволна от наученото.Чувствам се самоуверена бъдеща мама  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 820
От петия месец и научих много полезни подробности за бременността, раждането и бебето.  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 217
Посещавах лекциите от 7-ми месец.
Беше ми много забавно и полезно.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 129
Започнах от четвърти-пети месец някъде да ходя. Беше интересно, повечето теми ми бяха полезни.

Общи условия

Активация на акаунт