Януари преполовява, напливът при Дюкан не намалява - 144

  • 26 663
  • 558
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте и от мен!
Записвам се само на бързо,че постоянно ми се губи нета... #Cussing out
Поздрави на празнуващите и на всички останали! newsm51
Като изключим нервите,които хабя в офиса,съм ок!Чакам с нетърпение срещичката в четвъртък да се видим с бургаските Дюканки.Много ми липсвате момичета,нуждая се спешно от положителния ви заряд!  Виртуалния контакт нещо не ми е достатъчен в последно време...
Приятен и слънчев ден желая на всички!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 097
babka_jabka , дано всичко да е ок, пиши после. fingerscrossed
ronito , 5/5 е най-добрия вариант.  Peace
Vissi , само така! Никакво даване! Naughty Hug
mausbeni , много мацки са писали, че са доволни от Елит - и като цена и като качество. И аз съм доволна от нашия, но не знам каква марка е, мога да го погледна довечера.  Peace
Miles , аз не ги хапвам тези рулца. Много момичета задържат от тях. Наблюдавай се и прецени как ти действат на теб.  Peace
Айнурче,  Heart Eyes
Люси да са живи и здрави майчето ти и снаха ти!   bouquet
Цоци yes - знаем, знаем... А римите бяха върха!  Joy Леко и безаварийно пътуване!  Hug
Деничка, ами пиши по-често де... Hug
Айнурче, нали питаше за Сила - на балкончето е. Силаwavey

# 62
  • Мнения: 122
Добро  утро (вече ден) и от мене момичета.
От днес съм с вас,режимна  newsm44 newsm68 newsm44.МЦ си отиде и вече съм готова.
Да започна първо с хубавите поводи:
Жанета,честит ти рожден ден  newsm59,много здраве,щастие,парички и най-вече много минусчета  Wink
Veneras,Tatitt и всички останали Танчета,да ви е живо и здраво името и вие покрай него   bouquet
Baba_jabka,успех днес  при докито.Дано се окаже нещо тривиално и всичко бързо да отшуми.
ronito,аз мисля като приключа ударния,5 дена,да карам по системата 4/3.По-бързо ще се сменят периодите и мисля ще е по-лесно.И аз имам горе долу такива килца за сваляне.
Мина , и аз съм за Мария Луиза,да казват другите.
Klemi ,значи сме заедно.И аз от днес  Peace.Оправи си линийката да те държим под око,а аз пък сега ще си я правя изобщо  newsm03.

Искам да ви пожелая един страхотен ден,а за всички,които днес са на протеини ТАЗИ  дозичка е от мен. Hug

# 63
  • Мнения: 137
Бандааа, привет  Hug Hug Hug
Еее, човек да не ви изпусне от поглед  Laughing . Сапунка се разиграла гледам. Чакам развитието.
Честит имен ден на Танчетата.
Цоци - уникат такъв  Hug
Веси -  Hug
Аз пострадах малко... Sad . В първия работен ден....слизайки в един подлез...сняг...киша...Опитах се да подравня стълбите......7-8 стъпала взех на екс....по гъз...ръка и глезен...Слава богу съм без счупвания, но с много синьо-лилаво и мноооого болка  Sad . Вече съм на работа. Ш`съ оправя. Представям си обаче, какво щеше да е ако бях на предишните килограми....
И така. Режимна съм. Имах проблеми с 00, но вече се нормализират нещата. Бях забравила какво са 5 П  Mr. Green
Лек ден и успешна седмица   bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 5 726
mausbeni , много мацки са писали, че са доволни от Елит - и като цена и като качество. И аз съм доволна от нашия, но не знам каква марка е, мога да го погледна довечера.  Peace

Аз си взех кухненско кантарче от тази марка,много хора ме погледнаха скептично,че не ставало като марка,особено че било евтино,но аз съм доволна от него.Моля те ако се сетиш пиши вечерта и твоето каква марка е.

# 65
  • София
  • Мнения: 98
Добро ви утрооооооо, мои ненагледни! Усмихвайте се повече днес, пък може и слънце да изгрее, че нещо трепетликата ме гони...... Joy Joy не мога място да си намеря от стуууууууд ..................... нИ знам що така .......... Weary

Честит имен ден на всички Танчета   ura и на всички рожденнички  newsm59! Да сте живи и здрави, много красиви и обичани!  newsm51

Альооооооооо, сценаристкитееееее Кри, Слабе - тамън се загледах в сериала......... и вие го спряхте ........... Weary

Ронито, 5/5 мисля, че е най удачен!  Thinking

Клеми, успех! Ама давай по - сериозно!  Peace

Горда,  Hug внимавай, бе жена! Надявам се , че вече се оправяш!

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Стискам палци, babka_jabka!

Ронито, и 5/5 и 4/3 са ефективни, избери си който и да е.  Peace

Miles, и за двата ти въпроса отговорът е да, използваме ги, защото са по-малкото зло - и ролцата, и аспартама.

Клеми, успех и си направи реална линийка!

Деница,  Hug закачам се за теб да поръчам снимки от бургаската среща, да не забравите, ей! Аз пък обещавам на Кри, че ще има поне два апарата на варненската среща.

ПеПеНа, сигурно и ти си имаш тийн  Joy

Марчела, ти пък си била голямо ЦРУ  Party

Sass, линкът ти води до страничца, която изисква специален вход, мен ме е шубе от таквиз неща  Rolling Eyes

КатеДжин, другото Кате* е уведомено и потвърждава за срещата. Чака ме да й кажа само на коя Годзила да се яви. Освен това, ще водя с мен още една Дюканка, която не пише тук.  Flutter

Ой, Горда, съчувствам  Hug

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 11:04 от dorchester

# 67
  • София
  • Мнения: 807
Добро утро и от мен!  Hug Успях да се добера...
Честит имен ден на Таттит, Танич, Венерас и Танчева, както и на всички, които празнуват днес!  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Жанета   bouquet ЧРД!   bouquet  nbirthday
Пожелавам на всички лека и успешна седмица и много минусчета в темата!  Hug
Кри, Дори, Бачи  Hug  Hug  Hug
Вещи   bouquet

# 68
  • Мнения: 668
Здравейте от мен, надявам се да ме приемете във вашите редици. След втората бременност вече имам да свалям около 40 кг. /в най добрия случай/. Моля събирам полезни съвети. Как да започна 5/5 или може повече дни само протеини. Благодаря  baby_neutral

# 69
  • Мнения: 122

Sass, линкът ти води до страничца, която изисква специален вход, мен ме е шубе от таквиз неща  Rolling Eyes


Споко,гарантирам,че няма проблем.dox.bg е нова екстра към abv.bg.Сайт за споделяне на файлове.Малко по-тромаво е да се отвори.Първо иска да се въведе кодът ,който е изписан,а после да се дръпне.Дайте му само OPEN .Тъкмо се чудих как да ви черпя и вчера го видях.Както искате де,но проблеми няма да имате.Тестван е  Peace

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 097
сасс, направо ме разби с тези протеини! Пу първия за мен!  Party
dorchester , няма страшно, аз нали съм от ЦРУ - проучих  Joy, давай смело - изплакни очички. Mr. Green Hug
Горда, милата....Дано скоро и снинките да ги няма. Hug
Kamence , добре дошла! Започни с 5-7 дни ударна фаза и после 5/5. Сложи си лентичка и успех!  Peace

# 71
  • Мнения: 110
   Жанета,ЧРД!!! newsm51 smile3525
    ГОРДА,сладурка,съжалявам за станалото.Дано всичко мине бързо и безболезнено!!! newsm17 newsm10
    САГИИИИ,къде си,миличка?Нищо не казваш за срещата.Ще те чакамеееее!!!! newsm12

# 72
  • Мнения: 712
Привет на всички Simple Smile

Честито на рожденичката Tada и на имениците newsm51

За Варненската среща имам голямо желание , но малкият ми е болен и ако се оправи до неделя ще дойда Peace Hug

# 73
  • Мнения: 53
Момичета, някоя от вас имала ли е проблеми с МЦ (търся връзката с диетата) ... преди седмица ми свърши и сега пак  Shocked.
Здравей мила не се плаши от диетата е и аз имах същия проблем но след няколко месеца всичко ще си доиде по местата

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
След тревогите който имам , забравих да споделя , че точно една седмица съм с вас и съм с -2.500кг. При положение , че пиинах вода и закусих , ма сега се сетих за кантара.  Peace Добре ли съм свалила? Пет дни бях на П и сега трети ден съм на ПЗ.
А и да споделя голямата и основна грешка която направих.  Blush
То и кръвното май от там узяних , ма карай.... Та първите дни дали изпивах по половин литър вода , но пиех по два литра кола. Просто така ми беше по сладко.  Blush От два три дена пия чайове и вода и нищо друго. Срам , ма нали има приказка - лаком г.з , кръв се.е , та и мойта излезе тъй.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт