Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Здравейте,пускам тази тема,защото виждам много голяма положителна промяна в моята свекърва,която хич не беше от добрите,помагащи  свекърви и баби.Сега всичко е различно от няколко месеца тя се държи превъзходно и с мен и малкия и със сина си.Сега се обажда през няколко дни само за да ни чуе как сме,не е минал празник без да се отчте.Когато сме при нея е .......незнам аз съм крайно учудена и много приятно изненадана от нейното отношение.Разбирате ли ме?Не съм сигурна дали се изразявам ясно,но просто исках да видя дали и други съкровища не са се променили като моята.Надявам се да има и още такива.
Цитирай

Има.Моята  Peace Не веднъж съм писала тук за нея, плювала съм я доста /в повечето случаи съвсем заслужено/ Преди две години се скарахме жестоко.Забраних и да разговаря с мен и да припарва до дома ми.За мен просто я нямаше.....Сега, две години по-късно реших че няма смисъл да се тормозя с такива негативизми.Сдобрихме се, без и дума да отваряме за миналите ни пререкания.Тя е безработна, вдовица от скоро, самотна е ....И обожава дъщеря ми.В момента ми е на гости.Аз я поканих да ни види новия апартамент.Държи се много добре, помага ми.Прави ми компания през деня, когато детето е на градина.И двете много се променихме.Към добро.Обединихме се вимето на детенцето, не и беше много приятно да знае че баба и мама не си говорят....
Така че оставям всички проблеми и пререкания в миналото и и прощавам всичко.Омразата и негативизма са лошо нещо.....
И повече няма да напиша за нея нищо лошо.Тя е такава, каквато е .Време е да свикна.  Peace
Цитирай

И обикновено точно след такава метаморфоза, следва най-голямата жестокост от страна на свекървата.Спечелила доверието ти, се цели в най-слабото  ти място-детето да речем.
Цитирай

И обикновено точно след такава метаморфоза, следва най-голямата жестокост от страна на свекървата.
newsm10

Абсолютно вярно! За 20г. разбрах, че приказката "вълкът козината си мени, но нрава-не" е истина. Моята възприе същата тактика. Нямам нищо напротив, но дълбоко в себе си не й варвам, ама ВЪОБЩЕ. За това не я не й споделям лични неща, не й искам съвети..... Само общи приказки.
Цитирай

Ааа, ма прави сте момичета с тая приказка за вълка ! То и аз си знам че е така и аз също я държа надалеч и не споделям нищо лично.Тя живее далече от нас, че ще я виждам веднъж на три месеца и ще обелим два общи лафа......Ама пък по-добре така от колкото да знам че съм скарана с някой.Пък било то и със свеки.И все пак вярвам че една свекърва може да се промени към добро в даден момент .
Цитирай

София

Според мен една свекърва, за да си промени отношението от лошо към добро значи е усетила,че губи сина си.
Тя или те харесва или не.
Но когато става въпрос за сина и вече е друго.
Цитирай

UK

екстра!
И моята свекърва за първи път от 6 год ни направи подарък, включително на детето.
Не,че ми трябва, но все пак е хубаво.

Ние никога не сме имали проблеми, но и не се чуваме. Последния път я видях преди 2 год.
Цитирай

София

Моята се промени под мое влияние  Mr. Green
Преди беше мърла , сега е започнала много да чисти и да подрежда , особено като знае , че аз ще отида с мъжа ми  Laughing
Просто аз не спирах да мърморя и да натяквам колко е мръсно и неподредено у тях и тя неочаквано си взе бележка .
Сега я гледам , че даже и харесва да и е чисто  Laughing

Иначе , според мъжа ми , аз съм им взела страха ... явно съм страшна много .

Цитирай

Моята се промени под мое влияние  Mr. Green
Преди беше мърла , сега е започнала много да чисти и да подрежда , особено като знае , че аз ще отида с мъжа ми  Laughing
Просто аз не спирах да мърморя и да натяквам колко е мръсно и неподредено у тях и тя неочаквано си взе бележка .
Сега я гледам , че даже и харесва да и е чисто  Laughing

Иначе , според мъжа ми , аз съм им взела страха ... явно съм страшна много .

Ти сериозно ли  си се държала така, когато си била на гости в домът им ooooh!
Цитирай

София

Ти сериозно ли  си се държала така, когато си била на гости в домът им ooooh!

Да .
Не съм казвала нищо директно , но примерно - спала на дивана , не си махнала завивките и кучето лежало в тях  Confused Всичко в косми и тя ми вика - седнете - ами къде ?

Или отиваме да вземем нещо - мръсните чини си стоят от вечерта на масата . Пак - седнете  Confused
Ще седна , ама друг път ...
И после с цялата си наглост ме поглежда и ми вика - " Ти май мислиш , че тук е мръсно , а "
и аз отговарям - ами да , мръсно е ...
Цитирай

на най-обичания мъж в сърцето . . .

Не мисля, че хора на тази възраст могат да се променят!
Цитирай

София

Не, те не се променят. Просто спират да се държат лошо и да се ядат за глупости.
Може би всички трябва да сме малко по-толерантни. Но понякога просто..... #Cussing out
Цитирай

София /Абсурдистан

Цитирай

София

Моята не ме понасяше,аз обаче и взех сина,родих му дете,не си говорехме и не беше виждала детето,докато не стана на 7месеца,накрая клекна.Сега се чуваме през ден,събота или неделя сме в тях на гости,за всеки повод-подарък,та така.Но, изобщо не съм спряла да стоя нащрек и да чакам Mr. Green,като си спомня само какво сме си казвали,докато се карахме по телефона......
Цитирай

Пловдив

Както и да се промени, никога няма да забравя всичко, което ми причини. Не може един човек да те плюе, да ти говори глупости за детето, да настройва мъжа ти против теб и в един момент видиш ли станала добра. Не се променят, просто започват да се страхуват че на стари години няма да има кой да им даде една чаша вода!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора