Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бюксел-София

Здравейте!Синът ми е на 7м.и преди време на главичката отзад се появи петънце голо,лъскаво без косичка.Ходихме при педката и тя каза да го наблюдавам дали ще става по-голямо,за съжаление,петанцето става по-голямо Sad.Незнам какво да правя,каде да го водя?Помагайте,моля Ви!
Цитирай

Някъде там на юг...

Това първат косичка ли е? Ако е така, няма място за притеснение, защото е най-вероятно лежането Wink
Цитирай

София

Заведи детето на дерматолог. Аз ти препоръчвам д-р Албена Ангелова. Работи в 29-та поликлиника в ж.к Гоце Делчев.
Цитирай

Бюксел-София

Първата косичка е.Той спи повече на дясно и там косичката е поотъркана,но не чак до кожа...а петънцето е лъскаво чак.Вазможно ли е да е Алопеция,ужас... Ще полудея докъто отидем на лекар!
Цитирай

Някъде там на юг...

Аз мисля, че е то възглавничката и лежането в такъв сличай  Peace
За твое собствено спокойствие обече можеш да си направиш една консултация с лекар.
Цитирай
 при двете ми деца се появяваха такива петна отзад на главата. Това е нормално при бебетата, само при дъщеря ми трябваше да й увелича капките вит.Д и това е. Сега и двете ми деца си имат хубави коси. Но ако толкова се притесняваш, обърни се към специалист. Алопецията, доколкото ми е известно се проявява по-късно
Цитирай

Не бързай с такива диагнози. Naughty Нормално е да опадат части от първата косичка. Но за да си по-спокойна, може да посетите и специалист.

Цитирай

И  при  моя  син  беше  така,толкова  му  беше  опадала  че  като  го  пипнеш  беше  много  гладко.Не  съм  го  водила  никъде  ,за  твое  успокоение  заведи го  на  дерматолог.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.