за тестовете за бременност

  • 18 560
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 973
bulcheto20  твърде възможно е да си ббременна

# 46
  • Мнения: 1 045
незнам на какви се делят тестовете,обаче 2 дни преди предполагаемия цикъл си направих Шър Чек и ми отчете бременност.Явно той ще е от по-пъргавите Mr. Green

# 47
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Според мен най добре е да се изчака ден,два закъснение на лелката и тогава да се прави тест,каквато и марка да е.Просто за да няма разбити илюзии и опънати нерви.Тоя дето уж отчита още след 7 дни на мен не ми е отчитал вярно,определено съм за Шуър чек!

# 48
  • Мнения: 1 554
изчакай закъснението Peace

# 49
  • Мнения: 666
Пожелавам на всички, които чакат двете чертички да ги видят  Hug Най-рано може да отчете теста в деня, в който се очаква цикъла, по-рано едва ли ще е достоверно.

# 50
  • Мнения: 2 035
незнам на какви се делят тестовете,обаче 2 дни преди предполагаемия цикъл си направих Шър Чек и ми отчете бременност.Явно той ще е от по-пъргавите Mr. Green
Ахъм и при мен така беше  Peace
Успех на всички дето чакат втори чертички  Hug

# 51
 Rolling Eyes Хм..анощи бях убедена че ще ми доиди днеска Rolling Eyes,но няма и следа все още,само не мога да си обесня тая болка в гардите Rolling Eyes.Мисля утре да си направя тест ако не ми доиде и утре Thinking

# 52
  • Мнения: 1 428
Rolling Eyes Хм..анощи бях убедена че ще ми доиди днеска Rolling Eyes,но няма и следа все още,само не мога да си обесня тая болка в гардите Rolling Eyes.Мисля утре да си направя тест ако не ми доиде и утре Thinking
Успех  Hug

# 53
ами днес ми е втори ден на закаснението,а теста ми е отрицателен CryЕдвали е рано да отчита така че ще чакам тези дни да ми доиде.... Rolling Eyes
Нямам представа защто ми закаснява и така ме болят гардите Thinking и това чувство, че все едно ще ми доиде,апак нищо няма newsm78..
Какво да правя незнам просто,според вас да повтарям ли теста?

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 337
направи си кръвен тест , най-сигурно  е Peace

# 55
  • Мнения: 494
Според мен всичко е рекламен трик, ако прочетеш внимателно пише едно и също и на двата вида

# 56
  • Мнения: 1 354
Според мен всичко е рекламен трик, ако прочетеш внимателно пише едно и също и на двата вида


 Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
Не бях чувала за подобни тестове досега... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт