КГБ = Клуб на Готините Баби - 57 :)))

  • 22 440
  • 449
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ПИШЕТЕ
 С   КЕФФФ   
 И С МНОГО ЛЮБОВ!

Последна редакция: пн, 12 яну 2009, 22:44 от zi4e

# 2
  • Мнения: 4
Да ни е честита новата темичка.
И дано да е без болести.
Само хубави неща да споделя ме.
Зиче за теб мила ,добре че си ти.

# 3
  • Мнения: 1 978
Хайде и аз  в новата темичка! Grinning

Зичееее - за тебе мила !

Моничка - благодаря за пожеланията!
Аз съм готова за рожденния ден - вчера направих тортата по желание на рожденничката,макар ,че по-лесно щеше да е ако я купех,амааа...- мамина торта Joy Joy
Та другото ей сега ще напазаруваме  - готови манжи  бол в магазините Mr. Green Mr. Green

Жабче още не е писала newsm78 Не се е върнала сигурно още

# 4
  • Мнения: 7 362
                              Хайде,баааам в блатото трета! Laughing
                              Зиче,става ни вече неудобно да те хвалим  Embarassed ама си върха.Точна и прецизна,сууууупер тема! Отново!Изненадаш ни всеки път приятно!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529
ХАЙДЕЕЕЕЕЕЕ СКАЧАЙТЕ В НОВАТА ТЕМАААААА Hug Hug Hug Hug Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362913.0
Скок -подскок.


Обичам ви, приятели
Не ми говорят старите приятели.
Навярно с нещо съм ги стреснала,
когато във злокобните обятия
на страстите са грешките ми блеснали.
Когато съм помислила навярно,
че с изповед ще станем много близки,
са ме преценяли и може би е вярно,
че оценили са ме твърде ниско.
Не говорете. Може би излишно е.
И аз да съм ви надценила. Стига ми,
че ви обичам. А това различно е
от всички правила. И е завинаги.

Зиче,благодаря . Hug
 много студено,днес не съм си показвала носа навън,ама пък са много красиви дърветата целите в скреж ,като приказка.
 Гъбка мамините гозби са най вкусни ,така е.


# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Сайта нещо на картинката се е бъгнал но като го опрявят ще си я сложа в темете за това има едно хиксче

# 7
  • Мнения: 7 362
Сайта нещо на картинката се е бъгнал но като го опрявят ще си я сложа в темете за това има едно хиксче
   Joy Joy Joy Даже не съм го видяла това хиксче! Embarassed

# 8
  • Видин
  • Мнения: 961
Цоп и аз в темата! Grinning
Да я изпишем само с хубави неща!
ЗИЧЕ,

Шпунц, прекрасно стихотворение!  bouquet

Жабка много се забави нещо  ooooh!

# 9
  • Мнения: 77
Да ни е честита, новата темичка!
Зиче, винаги си на ниво! Благодаря ти!
Нека да си пожелаем само хубави и интересни неща да си споделяме!



               newsm51 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 10
  • Мнения: 77
Дидия, нямам албумин.
Правени ми са изследвания.
Имам отвратителна алергия към храни, препарати, дом прах, полени...... Няма нещо към което да не съм алергична. От храните към всичко! Към тестени, бобови, месо- свинско, телешко, пилешко, риба. Яйца, шоколад, не знам от кога не съм яла, на Великден миналата година, само едно яйце изядох.
Преди две години ме тестваха- за два дни по двете ръце имах четирсет чертички-боцкания, като наркоманка, за които дадох 88 лева. Вечерта само дето не умрях от серумите, или там както се казват. Накрая лекарката каза- госпожо, не виждам какво може да ядете!
А аз съм дебела, на тестовете напук.

# 11
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , мерси за темичката.  Heart Eyes

Прибрах се девойки.   bouquet
Оказа се , че един от виновника и то най-главния е колата. Другия виновник е атм.налягане и пълнолунието.  Peace
Дадох да изследват кръв : АЛАТ , АСАТ , Гликоза-серум , Калий , Креатинин-серум , Липиден профил , ПКК автоматично с 5 части диф , СУЕ-Westergeen , Урея.  Незнам кво това , но тва ще ми изследват.  Laughing Утре съм записана за Доплер на ренални артерии и Ехография на бъбреците.  Peace
Даде ми да пия само сутрин на гладно по една таб. Ко-Диован- 160/12,5мг.
И след десетина дена на контрола.  Peace А , ако вдигна случайно свръх високо кръвно да взема 1/2 табл. от Клофазолин-а. И с това свърших , за сега съм у ред що годе.  Hug
Аааа рече да спра цигарите , което нЕма да стане. Може да ги намаля , ма до спиране трудно ще се получи.  Та това в общи линия.  Hug И тая докторка ме насърчи с диетата и каза да продължавам смело напред. Похвали ме за минусовите 2.900кг. И вече това , не се сещам друго.  Hug

# 12
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 266

 Аз, докато дойда, сте вече в нова темичка.ДА НИ Е ЧЕСТИТА!

Жабче,ами те почти цялата ще те изследват,бе!Да не те ползват за експеримент? Joy Joy JoyЩото аз половината неща дето си ги писала не ги разбрах - много извънземно ми звучат! hahaha

Танче,в крайна сметка не разбрах какво всъщност ядеш въобще?

# 13
  • Мнения: 263


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА НА ГЪБКА!
Пожелавам и да бъде жива и здрава, много щастлива и обичана, нека усмивката никога да не слиза от лицето и!




за Гъбка

Здравейте дружки!
Честита ни нова темичка! Зиче, как да не те похвали човек, като все хубави теми спряташ и картинките супер! Благодаря! За теб!
Нека я изпишем само с хубаво и да няма вече болни!

Малко вицове за блондинки /да не се засяга обаче никой, вий си знайте, че ви обичам!/ Hug

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Две блондинки се возили в лодка,моторът спрял и те се удавили. Защо? - Слезли да бутат.


Обява:
“Млада, очарователна блондинка търси съпруг. Нямам вредни навици: не пуша, не пия, не работя.”


Какво си мисли блондинка когато роди близнаци?
От кого ли е второто?


По какво се познава, че блондинка е трила файл? По следите от гума върху монитора.


Защо блондинките се усмихват, когато по време на буря има светкавици?
Защото си мислят, че ги снимат.


Две блондинки яздят коне и едната попитала другата: - Ленче, твоят кон колко конски сили е?


Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. - Защо преди това не си си намокрила косата? - Защото на шишето пише: “За суха коса”.


Две блондинки се срещат. Едната пита другата:
-Защо носиш два букета?
Другата и отговаря:
-Днес майка ми има рожден ден, за нея е единия букет! А сутринта се обади сестра ми и каза, че и нейната майка имала рожден ден днес, та за нея е другия букет!


Две блондинки се срещат на гарата.
-Какво правиш тук? ? попитала едната.
-Чакам влака.
-Кой влак?
-Ми този в 17.15.
-Ама ти не прочете ли, че той пътува само в празнични дни?
-Ми да. Аз днес имам рожден ден…


Как може да забавляваш една блондинка цял ден?
Като напишеш и от двете страни на един лист “Обърни”

# 14
  • Мнения: 7 362
                   Бравоооо,Жабче! Само така - всичко да ти е наред и с изследванията.А колата в коша,луната зад пердето  Laughing само квО да праИм с атмосферното налягане  newsm78 Освен да се кандидатираме за космонавти .Я как звучи - КГБ на Луната - там атмосферното налягане е по-слабо и то доста. Laughing Пък и няма да и разрешаваме да става пълна,ще я джаснем и нея на диетка! Peace

Общи условия

Активация на акаунт