САМОКОВче малко сладко все се гуши,гали в мама,татко.

  • 13 113
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
здравейте!ей супер кафе със закуска!мерси!
честит рожден ден на янушка!
да е жива и здрава и много да ви радва! newsm59
а сега да ви се оплача-моята сладурка тези дни е със страхотен график на спане
снощи заспа в 10
събуди се в 3 и так до 5
заспа в 6 и так до 7 без 10
после пак заспа в8 и до 10
ужас
така е в последните няколко дни
какво да правя? smile3511 smile3514

# 16
  • Мнения: 228
Споко Еве,ще отмине този период.Зъби са.Нашата също се опитва,ама ние сме лоши с татко и и не се поддаваме,не ставаме и тя продължава да си спи.

# 17
  • Мнения: 0
честно казано вече незнам какво е!?
останаха ни само последните 4 кътника
омръзна ми всяка нощ да съм дежурна и да ставам по 100 пъти
ани да ви е честито първото зъбче
дано всички да излизат бързо и лесно и разбирасе да са бели и здрави
дани дано при теб вече всичко да е наред и малките сладки мишки да те радват от все сърце
е мацки от мен е това засега!
а да забравих-майче бързо да се оправяш!
приятен ден на всички!
навън пак е ужасно студено! Weary

# 18
  • Мнения: 0
на ивето честито първо зъбче
а на ани благодаря за всички съвети
нали съм най новия участник още несъм много в час Embarassed

# 19
  • Самоков
  • Мнения: 561
Честит рожден ден на Яничка! Пожелаваме й здраве, много приятели и забавни игри и нека не забравя да бъде послушна!

# 20
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯНУШКА!
ПОЖЕЛАНИЯТА И ОТ МЕН СА ЗА БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО,
МНОГО ЗДРАВЕ И ДА БУДЕ ДОБРО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ!
И ДА ПОМАГА НА МАМА



А аз да викажа , че днес съм добре Praynig
Като се събудих нямаше изненади
незнам от какво ми се получи така
най-вероятно от пресното зеле

# 21
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Скъпи момичета Hug,от все сърце ви благодаря за добрите пожелания.  bouquet
Честит рожден ден на Яничка!Да е жива,здрава и много щастлива!

Моя първокласник ходи на училището,вчера от 8 до 10 и половина,днес до 11,надявам се,че нещата с отопление съвсем скоро ще се нормализират.Аз,откакто започнаха намаленията в Ларедут,вече две поръчки пуснах,и за още се оглеждам,голяма краста е това интернет пазаруването.И как то казах пазаруването,някой ходи ли вече в Пикадили,да сподели впечатленията.

# 22
  • Мнения: 141
'честит рожден ден на Яна-да е жива и здрава Hug
За Пикадили-аз имам вече 2 посещения-приятно е ,цените са като във всички големи магазини,е има и някои изключения,но аз не съм маниак да следя цените Wink
Еве и според мен са зъби макр че ви е рано за 4-те последни кътника,доколкото знам те растат след 2 год,на Ачо сега му пробива 1 от тях нищо че е на 1г и 9м Wink,а може ида е някъкъв период на неразположение,така че въоръжи се с търпение
А и да ви се похваля Ачо вече не цока биберона-залъгалка,колкото беше пристрастен към бибата за 1-2 дни я отказа по най-баналния начин-скъса си я през ноща,на другия ден не можахме да намерим такава биберона по аптеките и така от почти 3 седмици сме без нея

# 23
  • Мнения: 228
Браво на Ачката Hug Hug Hug,а водица колко пие на ден без бибата,питам заради едно мое близко детенце.Радостинка не е фен на водата,от нейното шише пие най-много 200мл и от моята чаша 100на и това и е за ден

# 24
  • Мнения: 228
Хора,стискайте палци на моята приятелка и съседка, с която извеждаме децата заедно! Детенцето и се е поляло с врящ крем.Сега са в Пирогов.Стискайте палци  Praynig Praynig Praynigда няма поражения на очичките и да се размине много леко.Нямам представа много как точно е положението
И си пазете дечицата,че както пипат навсякъде,направо #Crazy #Crazy #Crazy

# 25
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Ани Praynig,дано се размине на малката душица

# 26
  • Мнения: 141
Ани  Praynig,дано се размине леко детенцето,а че не можем да ги опазим- не можем да сме навсякъде,а за водата-пие от чаша ими от шише не повече от 200гр ,не съм засичала точно,но през ноща изпива по 700гр кис мляко от шише,с което не знам как ще се справим Embarassed

# 27
  • Мнения: 228
Ще се справите Hug Hug Hug
Мерси момичета Hug Дано се размине леко,че не мога да не си представя какво ли и е на майката сега,а детенцето-колко ли го боли???Ужас

# 28
  • Мнения: 0
стискам палци да няма проблеми със детенцето Praynig
дано всичко е наред! newsm17

# 29
  • Самоков
  • Мнения: 561
Дано се оправи детенцето!  Praynig  Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт