Как да опазя клавиатурата от малките ръчички?

  • 1 456
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
С нашето бебе имаме голям проблем.Щом доближи до компютъра и все пипа където не му е работа.Преди време бях срещала някъде из форума една програма,която като се включи при натискане на клавишите се появяваха разни цветенца,ама сега не мога да я открия къде е.Някой сеща ли се за какво става въпрос,да помогне Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 959
http://www.download.bg/?cls=program&id=19757   Предполагам, че това търсиш  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 817
Виждам, че са ме изпреварили. Тази е Wink
Програмка е много забавна за малкия 'геймър' с памперс Laughing

# 3
  • Мнения: 148
Регистрирах се ,но нещо не ми дава да изтегля програмата newsm78

# 4
  • Мнения: 4 578
другият вариант е безжична и просто я вдигаш нависоко

# 5
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
Ох, сериозен проблем наистина.  ooooh! Засега се спасявам като всяка вечер си изключвам компа и старателно го прибирам в чантата, а чантата на недостъпно място. Ама докога мястото ще е недостъпно... Thinking ooooh!

# 6
# 7
  • Мнения: 3 376
Ние сме с 3-та клавиатура вече откакто се е родил малкия.
И с втори компютър Crazy

# 8
  • Мнения: 3 634
Аз го оставям господина от аватара да си пипа спокойно. Знае с кой клавиш е паузата на филма и как да го пусне от начало. Обяснявам му и незнам колко разбира, но повтаря движенията ми.

Играта с цветята не го забавлява.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 6 713
Ние сме с 3-та клавиатура вече откакто се е родил малкия.
И с втори компютър Crazy

Ние с втора клавиатура! Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 784
Нашата клавиатура незнам как е "жива" още, какво ли не претърпява ежедневно! От време на време програмата с рибките и цветенцата върши работа, но в редки случаи. По този повод си взехме лаптоп и когато малкия е буден, е далеч от ръчичките и очичките му. А другия компютър и клавиатурата, плюс мишката и камерата сме ги прежалили.

# 11
  • Мнения: 8 222
Тази програмка и аз я бях инсталира, но не ми вършеше работа. Младежът си цъкаше с мишката обикновено някъде встрани и в този случай отваряше прозорци. Доста време ми отне да разбера как точно успява да ги отвори тези пусти прозорци  ooooh!. Беше много бърз и с мишката и с клавиатурата и не можех да забележа какво точно натиска. Аз реших проблема по следния начин: Направих един профил само за него с много ограничения и почти без икони на десктопа и го оставих да си джиткаме на воля. Общо взето след 2-3 месеца му мина мерака. Сега само иска да пуснем музика и зарязва компютъра.

# 12
  • Мнения: 107
Има едни клавиатури/ние взехме от технополис/ които са от гума целите-може да разливаш и да натискаш отгоре колкото си щеш-ние я взехме защото малката направо вади копчетата на лаптопа. Тази понякога и я давам ей така без да е включена де си играе с нея

# 13
  • Мнения: 4 784
Тази понякога и я давам ей така без да е включена де си играе с нея
Този номер при нас не минава - има 2 клавиатури и две мишки, но не иска да си играе с тях, захвърлени са в коша с играчките. Иска само тези, които са свързани с компютъра.

# 14
  • Мнения: 9 973
купих си клавиатура за 40лв. и му подарих старата,ама пусто любопитство...пак виси на нашата.Сега си взех лаптоп hahaha

Общи условия

Активация на акаунт