Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Телевизия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Анкета

Кое от двете предавания ще гледате?

Въведи твоя глас

Пак се започва с рейтинг-битките между телевизиите Smile
Кое от двете предавания ще предпочетете?
 Peace
Цитирай

Форт Бояр! Mr. Green
Цитирай

у дома

Още 1 глас за Форт Бояр. Smile
Цитирай

USA

Гласувах за Форт Бояр, защото в понеделник и четвъртък ще го гледам задължително, в другите дни обаче "Стани богат" е на почит  Very Happy.
Цитирай

Варна и...духом на Босфора

Аз съм за Стани богат ! Всички други от семейството ми обаче са за Форт Бояр !  Добре че имаме 3 телевизора ! Smile
Цитирай

Форт Бояр! Peace
Цитирай

М

Определено Стани богат!!!
Цитирай

София

Форта разбира се. Много ме дразни рекламата на стани богат: Сега вие ще трябва да ни гледате! Е, няма пък да ги гледам.Лошото е,че и форта гледам на пресекулки, защото гледам филм на Диема фемили по същото време.
Цитирай

Варна

Стани богат Peace
Цитирай

Перник

Стани Богат  Peace Не че вчера не догледах Форт-а, също много ми харесва, но Стани Богат  е играта.
Цитирай

не обичам риалити-та,а и Мартин Захариев като беше на гости в някакво сутрешно предаване каза кой ще сте спечели,та съвсем ми уби интереса-като знам какво ще стане накрая защо да го гледам,все едно да ми кажат как ще свърши филма..е,мерси.Та залагам на НикитУ.Smile
Цитирай

София

не обичам риалити-та,а и Мартин Захариев като беше на гости в някакво сутрешно предаване каза кой ще сте спечели,та съвсем ми уби интереса-като знам какво ще стане накрая защо да го гледам,все едно да ми кажат как ще свърши филма..е,мерси.Та залагам на НикитУ.Smile
Драсни на лична кой печели.Аз обичам да знам края, но въпреки всичко пак ми е интересно.
Цитирай

Mostly in my mind

Стани богат Peace
Цитирай

Варна

гласувах за Форт Бояр  Peace
Цитирай

в очите на двама мъже

Мразя да се застъпват две качествени предавания!Предполагам,че ще гледам форта,а в останалите дни Стани богат.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора