Бебето на Нейка

  • 4 468
  • 25
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 60
Тъй като темата е за бебето на Нейка, ще я използвам, за координиране на помощта за малката красавица.

Бях казала, че ще й дам моята количка. Вече я занесох в квартирата, но се опасявам, че Нейка няма да може да се справя с нея - голяма, тежка, комбинирана немска количка е и ми е вършила страхотна работа, но все пак имах кой да ми помага да я свалям и качвам. Тя ще остане като креватче-люлка на бебанка.

Някой може ли да предложи по-лека и малка количка? И да става за новородено, т.е. облегалката да пада до крайно легнало положение?

# 3
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Деска, В ТСМ има много евтини и хубави колички- триколките бяха на някаква промоция около 70 лв, а летния вариант е 25-30 лв и моя приятелка си вози бебето в нея още от раждането му. Те са много лекички и удобни.
Ето аз какво свърших- бебка вече има три савсем нови бодита, които сигурно ще са и точно по мярка , а дали няма и да са и малки:)) Толкова са мънички. Има и други малки блузки като долни, отделно фръцкавите тоалетчета:)) Изпрала съм ги утре ще са сухи и изгладени. Днес не можах да видя Нейка защото ме върнаха - бях с Мими и един древен старец(доктор некой си) каза, че не мога да ходя на свиждане с бебе Mr. Green Ако ме беше видял предишните дни как ходех не с едно, а с две деца:))

# 4
  • Мнения: 60
Ама ти ме уби направо Simple Smile Как ще са й малки, бе, то няма друго толкова мъничко фърфълаче Simple Smile

Аз ходих, видях ги и двете. Занесох й шише /няма да казвам колко пъти го смених, докато нацеля правилното Simple Smile/.
Добре са, потят се в жегата, а бебичка май не е толкова жълта вече. Пак спеше като ангелче.

Още в понеделник ще ида в ТСМ и ще купя нова количка. Ама искам и някоя от вас да дойде - вече не съм в час с бебешките моди Simple Smile

# 5
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Чакай да проверя къде бяха по- евтини, че не навсякъде бяхя евтиния. На Илиенци със сигурност има от евтините ТСМ. А може да дойда и с тебе.
А бодитата наистина са много мънички- аз като ги видях и щях да припадна -като за кукла са:))

# 6
  • Мнения: 1 343
Момичета питам пак Нейка ще идва ли в Стара Загора ?
Центъра за майките ще се отваря септември ще има място за 8 майки с децата им. И специалист който да работи с майките. Ако ще идва уведомете ме моля Ви.

# 7
  • Мнения: 60
WomanitKa, поддържам непрекъсната връзка със "Самаряни".  Всичко сме уточнили.
Ако до края на август Нейка продължава да е сама, ще дойде.
Нека да ги изпишат един път, да позакрепнат двете и ще я докараме.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Знае ли се вече кога ще ги изпишат?

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Изписани са - от три дни са си у дома и се радват една на друга. Мацката е страшно шило -имам чувството, че съвсем малко и трябва за да се обърне- честно. Нейка се справя страхотно. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 7 242
Не може ли да пуснете малко снимки на бебата?

# 11
  • Мнения: 60
Изписани са - от три дни са си у дома и се радват една на друга. Мацката е страшно шило -имам чувството, че съвсем малко и трябва за да се обърне- честно. Нейка се справя страхотно. Grinning

А как страховито се сърди като е гладна - плашим се  Laughing

Сладураната си има и чисто нова количка, решена в сребристо и оранжево, да й тича на русите коси.

Мноооого й се радваме с кака й Валя  Grinning

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Бебката има ли нужда от дрешки?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 956
Е, добре че Нейка е взела правилното решение и да се радва на бебчето.

А, как всъщност се казва куклата?

# 14
  • Мнения: 60
След много размисли, мама Нейка кръсти дъщеря си Стефани Simple Smile

За сега няма нужда от дрешки. Дори са повече, отколкото са й необходими.

Мисля, че си има и всичко друго.
За зимата ще мислим за скафандърче и други неща, но дотогава има време.

Общи условия

Активация на акаунт