Missed abortion?

  • 14 104
  • 173
  •   1
Отговори
# 75
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
На мен ми поставиха такава диагноза точно в 7 г.с., но аз имах и кървене.Беше през май 2007 г.Загубих бебето, но за щастие скоро пак забременях и сега си имам Станислав.Дано всичко е наред с момичето  Praynig

# 76
  • Мнения: 144
Момичета днес бях на контролен преглед. За съжаление плода е спрял да се развива. В понеделник трябва да отида в Шейново за аборт. Моля ви извинявайте че ви връщам назад тези които сте минали по този път но моля ви кажете ми какво представлява цялата процедура. С пълна упойка ли се прави? Много ме е страх и много съм разочарована от всичко. Имах си надежда но всичко свърши  Cry Cry Cry Дано всичко след това да е наред  Praynig

# 77
  • Варна
  • Мнения: 756
Kalinchica съжалявам за случилото ти се.Но мисля ,че не трябва да отлагаш чак до понеделник.Колкото до процедурата няма от какво да те е страх.Прави се под пълна упойка и за около половин час ,излизаш от нея и всичко е приключило.След това ти си преценяваш, колко да стоиш в болницата.Аз лично не съм стояла повече от час.Това е мила жестоко е наистина но няма как.После ще си поплачеш на воля да ти олекне. Hug

# 78
  • Мнения: 144
Моята гинеколожка която е в Окръжна болница каза че не е спешно. Смисъл нямам нито болки нито кървене за сега. И понеже манипулационната им била в ремонт ме изпрати в Шейново при друг лекар с който говорихме и каза в понеделник да отивам. Благодаря за думите. Дано след това всичко бъде наред.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 756
Странно ,как така нямаш нито болки ,нито кървене? И как така решиха, че плода не се развива? Аз прокървих и тогава се разбра че плода няма пулс.Не е за отлагане от гледна точка на това ,че плода може да натрови кръвта ти.

# 80
  • Мнения: 144
Нямам. Само понякога ме срязва корема и спира. По принцип съм в 8 г.с но плода отговаря на 6 г.с Двама лекари ме гледаха с вагинален видеозон и твърдят че не се развива. Като размери колкото беше преди 16 дни вече толкова е и в момента. Какво да правя освен да им се доверя?

# 81
  • Мнения: 647
Странно ,как така нямаш нито болки ,нито кървене? И как така решиха, че плода не се развива? Аз прокървих и тогава се разбра че плода няма пулс.Не е за отлагане от гледна точка на това ,че плода може да натрови кръвта ти.

И аз бях така - нито кървене, нито болки, но ембрионът нямаше пулс и не се развиваше, чаках до средата на 9-та седмица, после кръвните ми изследвания  - пълна кръвна картина в деня на аборта, бяха абсолютно в норма, колкото и странно да е.  Peace

# 82
  • Мнения: 647
Нямам. Само понякога ме срязва корема и спира. По принцип съм в 8 г.с но плода отговаря на 6 г.с Двама лекари ме гледаха с вагинален видеозон и твърдят че не се развива. Като размери колкото беше преди 16 дни вече толкова е и в момента. Какво да правя освен да им се доверя?

Не се тревожи, случват се и такива неща, намери си добър доктор за кюртажа, това е много важно и после пак ще пробваш. На мен цикълът след аборта ми дойде точно на 28-я ден и вече правим нови опити, дано всичко е наред после. Надявам се и с теб нещата да се оправят, запази спокойствие, не е нещо фатално, аз четох, че това се случва на 1 от всеки 5 жени и няма конкретна причина. На мен докторът ми обясни, че когато яйциклетката е оплодена в последния момент, когато вече не е много годна, ембрионът не се развива и само това е причината, води се малшанс, понеже е в самото начало.
Кюртажът е с пълна упойка и всичко става за 15 мин, на втория час след процедурата можеш да си тръгнеш. После до 2 дни все едно нищо не е било, не боли, само ще усещаш тежест, аз имах чувството, че са ми сложили тухли върху корема. И мен беше страх от пълната упойка, понеже досега не са ми слагали, дори секциото ми преди 3г., беше само с епидурална, но и пълната ми понесе много добре, събудих се лесно и бързо и нямах никакви странични ефекти, но ходих в частна клиника при доктора, който преди 3г. ми прави секциото и мина много леко.

# 83
  • Мнения: 144
little rabit надявам се всичко да е наред. И аз четох доста по въпроса още преди дори да ми се случи просто от любопитство. И на мен така ми каза лекарката че просто плода е бил с дефект и затова спира да се развива. Дано всичко се оправи. Толкова бяхме щастливи че забременях веднага такава радост беше за всички и все си викаш че не може да се случи на теб най лошото но ето че може. Застраховани няма. Ще гледаме напред ще мислим положително и всичко ще си дойде на мястото.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Mного съжалявам....наистина!Желая ти кураж и не се предавайте.Ще мине,ще боли,но опитвайте пак.

# 85
  • Мнения: 647
little rabit надявам се всичко да е наред. И аз четох доста по въпроса още преди дори да ми се случи просто от любопитство. И на мен така ми каза лекарката че просто плода е бил с дефект и затова спира да се развива. Дано всичко се оправи. Толкова бяхме щастливи че забременях веднага такава радост беше за всички и все си викаш че не може да се случи на теб най лошото но ето че може. Застраховани няма. Ще гледаме напред ще мислим положително и всичко ще си дойде на мястото.

Аз и с първата бременост имах от началото проблеми, то не че аз имах проблеми, но се оказа че имам миомни възли и ме побъркаха докторите, че няма да изкарам и до 3-я месец, но си изкарах до края безпроблемно, сега с втората бременност си казвах, че няма са се притеснявам като с първата и то пък взеха, че се объркаха нещата, да видим с третия опит какво ще стане..., спряла съм да се тревожа, това няма да ми помогне, само може да ми навреди.

# 86
  • Мнения: 144
Вече имам зацапване. Сега го видях. Кафяво  Cry Cry Cry Истина е.

# 87
  • Мнения: 647
Вече имам зацапване. Сега го видях. Кафяво  Cry Cry Cry Истина е.

Ами не чакай тогава и тръгвай към болницата, дано всичко мине леко!  Praynig

# 88
  • София
  • Мнения: 6 011
Вече имам зацапване. Сега го видях. Кафяво  Cry Cry Cry Истина е.
Миличка, съжалявам и те прегръщам много силно!
Аз го преживях точно преди месец, няма страшно.
 Hug Hug Hug

# 89
  • Варна
  • Мнения: 756
Да наистина недей да чакаш понеделник.Не се знае какво ще стане дотогава не рискувай Hug

Общи условия

Активация на акаунт