Някой има ли масажор-възглавница Maxiwell?

  • 9 765
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 324
Трябваше да ви попитам преди да си я купя ама както и да е. Лятото пробвах 5-6 мин. такава, адски ми хареса и пощурях докато не си взема същата. Още след първия масаж получих болки в гърба. Тъпо и упорито на следващата вечер пак се нахендрих на нея и ми стана лошо на главата. Ако някой използва въпросната възглавница, нека сподели спохождат ли го подобни проблеми. Не изключвам възможността и да си внушавам.

# 1
  • Мнения: 9 481
Ние имаме седалката:
http://www.nvb-bg.com/read.php?see=product&prid=1720&catid=201
Моят съпруг също прекали първия път и го болеше гърба една седмица, но след това не е имал оплаквания.
Аз и родителите ми /те си я купиха също/ сме мн доволни от масажа Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 324
Масажа е уникален, но снощи наистина получих учестено сърцебиене и ме стегна кофата. Благодаря ти!

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
MTV - подобно нещо искам да си купя и аз. Ама за 1/3 от обявените в тоз сай цени. Обаче като ви чета...  Thinking

# 4
  • София
  • Мнения: 1 324
Ако някой твой познат има "нещото", първо го изпробвай 2-3 пъти и тогава се хвърляй. Аз не съм и предполагала, че една възглавница може да прави толкова як масаж. Викам си: немско качество, ама на. Довечера пак ще пробвам.

Последна редакция: вт, 13 яну 2009, 14:55 от кльомба

# 5
  • Мнения: 117
Имам по-стария вариант на тази възглавница отпреди 2,5 - 3 години. Използвам я редовно, защото често страдам от болки в гърба. Мога само да я похваля  Peace Съветвам те да не се облягаш много силно на нея щом получаваш болки, иначе масажа е невероятно релаксиращ.

# 6
  • Мнения: 9 481
Ако някой твой познат има "нещото", първо го изпробвай 2-3 пъти и тогава се хвърляй. Аз не съм и предполагала, че една възглавница може да прави толкова як масаж. Викам си: немско качество, ама на. Довечера пак ще пробвам.

MamaMira e права-тежестта на тялото прави масажа по-силен...по-добре го направи 10-ина минути първия път и постепенно увеличавай, като не натискаш мн възглавницата... Peace
При седалките може би е по-добре, защото не се "стремиш" да я задържиш на мястото което искаш да масажира, а само си облегната на нея Thinking

Шани, и на мен не ми се даваха парите, но определено си струва инвестицията-когато, който и колкото иска си седи на нея /ако заложим цена на масаж-20лв Rolling Eyes-това са 30 масажа, без транспорт, зап.на часове и пр. подробности Wink/

# 7
  • Мнения: 1 708
Аз също я имам и съм много доволна! Hug

Важното всъщност при нея е да несе оставя повече от 3-4 минути на едно и също място! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря ви много, момичета! Чета в упътването "да не се покриват отворите за вентилация". Аз отвори не виждам. Къде са?

# 9
  • Мнения: 1 632
Ние имаме този http://www.teleshop.bg/detail.php?item=71 и сме супер доволни!
В началото и нас ни боляха гърбовете, но свикнахме.
Навихме се след демонстрация  в Техномаркет.

# 10
Въпросната възглавница може ли да се ползва за борба с целулита  Embarassed

# 11
  • Мнения: 97
Имам я същата. Не си внушаваш, боли наистина. Въпреки всичко не съжалявам, че я купих (явно свикнах с болката).
merinikol, не ми се вярва да бори целулита. То ако беше така, щеше да е най-продаваният продукт  Simple Smile

# 12
Освен релаксиращите масажи всички други масажи предизвикват леки болки след първата втората процедура, особено ако не се ходи системно при масажист. Така че е нормално и за въпросните възглавници. И като се прибави факта, че повечето хора се нахвърлят на готината джаджа и ето ви краен резултат  Wink
Първо че не трябва да се прекалява с времето, второ трябва да се внимава с отпускането върху нея. Просто трябва да се постави, така че тялото да е отпуснато отгоре, но да не пада с цялата си тежест и стават чудеса  Mr. Green
Айде успех  Peace

# 13
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен. Аз имам 2 Maxiwell  възглавници едната ми е излишна за това решихме да я  продадем с малка отстъпка.
Досега не ми се е случвало да имам болки.Масажирам си почти цялото тяло и чувството е повече от приятно newsm76 . След умората от работния ден просто е супер отпускащо. Не знам дали е правилно да обявявам тук за продажба  newsm09 извинете ме ако греша!!! Но все пак ако някой има интерес , едната ми е чисто нова - 180лева

Общи условия

Активация на акаунт