Как си съхранявате чантите?

  • 3 148
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Гледам, че повечето потребителки имат по 10 - 15 чанти. Аз имам доста и малки и големи, но ги държа под леглото, но така вадя една чанта и я нося месеци, само,  защото ме мързи да търся друга. Дайте ми някаква по-добра идея Sunglasses

# 1
  • Мнения: 2 388
В гардероба най - горе, там където е рафта за шапки ( това аз съм си го измислила май Simple Smile ).
Пълни са с вестници, за да не губят формата си.

# 2
  • Мнения: 776
Закачвам ги на закачалки. На всяка закачалка има дреха и над дрехата закачвам чантата като я провесвам за дръжката на самата закачалка. Много е удобно. По този  начин едновременно разглеждам дрехите и чантите си  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 313
държа ги в платнените торби, с които ги купувам. Така се запазват най-добре,но е малко трудно за редовен преглед  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 186
Сезонните ги слагам на закачалка, другите- някъде в гардероба. Тези, които могат да развалят формата си, тъпча с вестници.

# 5
  • Мнения: X
Във фризера ...

А всъщност в един гардероб на терасата и в един на коридора съм ги наджаскала. Ама то в момента си е равносилно на това да ги турна във камерата. Laughing Хич не съм редна булка еее, старите чанти за мен са почти като прочетените вестници, макар и по някоя друга току да възкръсват от пепелта..,пардон от леда.

# 6
  • Мнения: 1 001
аз пък ги хвърлям имам по 2-3 чанти, като се скъса или ми омръзне я хвърлям и купувам нова, но това не се случва толкова често

# 7
  • Мнения: 1 629
 Thinking Това със закачалките звучи добре, ноо аз и в гардероба нямам място.  галина евала, че така правиш. Аз си купих миналата година чанта за 24 лв тип торба и ми се скъса ципа преди няколко месеца и ми стана кофти да я хвърлям и и заших нов цип от една друга чанта.

# 8
  • Мнения: 1 878
Жалко, че нямаш място в гардероба, иначе щях да ти препоръчам ( както аз направих ) да си вземеш приставка за гардероб. Не знам точно как се казва. Правят се от плат, има с различни размери , виждала съм ги в Практикер, Метро. Моята си я взех от Джъмбо. Много са практични, защото висят точно до дрехите, а и имам по-бърз достъп до тях, отколкото ако стояха под леглото.

# 9
  • Мнения: 2 478
Имаме едно малко помещение вкъщи ,което е наполовина килер,наполовина дрешник.
Там си държим якета,палта,сака,сезонни обувки и моите чанти.Така имам достатъчно място да ги разположа ,за да мога да ги виждам всички,когато търся някоя.

# 10
  • Мнения: 2 388
Гледам, че повечето потребителки имат по 10 - 15 чанти. Аз имам доста и малки и големи, но ги държа под леглото, но така вадя една чанта и я нося месеци, само,  защото ме мързи да търся друга. Дайте ми някаква по-добра идея Sunglasses

Спира да те мързи и си решаваш проблема. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 629
Гледам, че повечето потребителки имат по 10 - 15 чанти. Аз имам доста и малки и големи, но ги държа под леглото, но така вадя една чанта и я нося месеци, само,  защото ме мързи да търся друга. Дайте ми някаква по-добра идея Sunglasses

Спира да те мързи и си решаваш проблема. Simple Smile

да бе ама сега ще слагаме нови матраци и за да се добера до нещо под леглото трябва да вдигна и матрака и рамката, а сега за едната чанта Grinning за това си търся друга идея.
 
Жалко, че нямаш място в гардероба, иначе щях да ти препоръчам ( както аз направих ) да си вземеш приставка за гардероб. Не знам точно как се казва. Правят се от плат, има с различни размери , виждала съм ги в Практикер, Метро. Моята си я взех от Джъмбо. Много са практични, защото висят точно до дрехите, а и имам по-бърз достъп до тях, отколкото ако стояха под леглото.

да сещам се за какво ми говориш. Може би ако изхвърля едно две зимни якета, които са скъсани ще имам място за такова нещо. Наистина е практично, дори знам, че и за обувки го ползват Peace

# 12
  • Мнения: 158
моите чанти също са много и ги държа в гардероба newsm53 и като взема една ме мрързи да я сменям,че не ми се търси из лудницата Laughing

# 13
  • Мнения: 6 617
До гардероба имам висока закачалка и там си ги държа.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 097
Имам си отделен шкаф само за целта. А тези, които нося най-много са окачени в антрето.

Общи условия

Активация на акаунт