Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 ян. 2009, 13:38 ч.

слу4айно да знаете......

• 513
  • 10
  •   1
Отговори
  • sofia
моля ако някой знае някакав бабешки метод за ле4ение на нощно напикаване на дете на 3 години нека да сподели от 1 месец сме така а преди това си ставаше сама и си пишкаше  незнам какво й стана ще се побаркам моля помогнете Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
Детето ти е много малко, за да си мислиш, че нощното напикаване е заради заболяване. Просто е период, явно детето не е било готово да свали нощния памперс.
Слагай подложка или просто върни памперса за през нощта, защото в момента е много студено.

# 2
  • Някъде там на юг...
Подкрепям идеята, че е заради студа  Peace

# 3
  • гр.Пловдив
Освен леене на куршум,не съм чувала за друга бабина девитина  newsm78 Това е при положение,че се е стреснало от нещо или наистина има някакъв психологически проблем.Въпреки,че тези методи са ми много странни и не им вярвам  Laughing
  Другият вариант е да има някакъв физически проблем или да е настинала  newsm78

# 4
  • София
моля ако някой знае някакав бабешки метод за ле4ение на нощно напикаване на дете на 3 години нека да сподели от 1 месец сме така а преди това си ставаше сама и си пишкаше  незнам какво й стана ще се побаркам моля помогнете Praynig Praynig Praynig
А всяка вечер ли се напикава или е инцидентно?

# 5
  • BG
Наистина все още на 3 години неможе да се говори за заболяване.Има деца на 6;7 год.се напикават-тогава може да се мисли за заболяване.

# 6
  • Монтана
И аз си мисля че не е заболяване а на детенцето може да му е студено през нощта.

# 7
  • София
Както са писали и момичетата преди мен смятам, че най-вероятно е от студеното време. А от колко време спи без памперс? Ако искаш, може да направиш една консултация с хомеопат.

# 8
да не е настинало детенцето нещо

# 9
Бабешки методи не знам, но явно е настинала.Изчакай да отмине и тогава ако продължи вземи мерки.

# 10
  • София
Моля, ако обичаш, да разпределиш думите в изречения.
Казваш от един месец? Какво го е предизвикало? Да е тръгнала на градина, да сте я преместили в нова? Според мен, трябва да търсите източник, не ми се вярва от настинка да е, месец....Има бабешки лекове, но намерете причината.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт