Колко ще ми струва да извадят предмет от пералнята?

  • 10 951
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 068
Мисля че някакъв предмет е саседнал и при изпомпване много трака  Confused и
се чудя колко ще ми струва да го извадят?

# 1
  • Мнения: 5 207
Преди да викаш, майстори отвори филтъра и го почисти. Обикновено е долу вляво или вдясно. Подлагаш едно легенче, че изтича вода, развърташ го и махаш всичко, което е вътре. После по обратен ред затягаш добре. За подробности прочети упътването на пералнята.

# 2
  • Мнения: 2 068
почистих го и пак трака

# 3
  • Мнения: 1 558
Само при изпомпване на водата ли трака или като центрофужи пералнята  newsm78
Да не е нещо, което да трака в барабана - иначе се чудя къде може да заседне, че да трака.
А може и лагерите да са разбити, тогава ти трябва майстор

# 4
  • Мнения: 2 068
само при изпомпване
обаче като се замисля тя понякое е много шимна при изпомпване на водата  newsm78 може и да си права за лагерите

# 5
  • Мнения: 161
Ако без да е включена пералнята завъртиш на ръка барабана и не забележиш необичайно съпротивление и шум, то тогава не е от барабана. Ако е от барабана при центрофуженето няма да се стои в стаята.
Както го описваш е нещо в помпата или от помпата. Извади ли хубаво филтъра и бръкна ли с ръчичка при перката да видиш дали там няма нещо? Само изваждането на филтъра нищо не помага.
Ако там няма видимо нищо, тогава викай спец. Там нещата по моему са само 20 за повикването и оттам нататък зависи какво ще се прави, дали ще се ремонтира или ще се подменя.

# 6
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
В пералнята на един колега беше заседнала монета - 10 стотинки и беше платил 40 лв.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 703
викай специалист, помпата ти е за смяна 90%, сменя се перката с двигателя, охлюва на помпата остава.
Ако ти е в гаранция искай да ти сменят цялата помпа, щото ако и правят ремонт дори да е в гаранция ще ти искат пари. Hug

# 8
  • Мнения: 3 376
Ние имахме вече 2 пъти тоязи проблем.Не разбирам точно какво се прави,но майстора я отвори някъде отдолу и извади някакви малки чорапки на детето,които бяха заседнали вътре,защото гумата е разхлабена.

Според мен цената зависи от това кой каква тарифа взима-при нас беше 20 лв.

# 9
  • Мнения: 242
Преди 2,5год.беше попаднал банел от сутиен,повиках да я оправят защото беше в гаранция,а човека казва,че не признава гаранцията,защото има чуждо тяло в пералнята и ми взе 40лв. ooooh!

# 10
  • На село
  • Мнения: 873
На леля ми й бяха взели 20 или 30 лв. (не помня колко точно) за изваждане на чорап лятото.

# 11
  • Мнения: 2 068
значи не е от барабана
вчера вечерта я пуснах и първият път нямаше проблем
втория път обаче ми изписа на екрана че има някакъв дисбаланс
какво ли е това  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 068
най на края намерих превод на ръководството  ooooh!
Нищо й няма на пералнята.
Сега си пере без проблем.

п.п. вчера изкарах 10 ст. и клечка за уши.

# 13
  • Мнения: 2 068
пак съм аз  Blush
и така както си переше пак започна да трака
източих водата и видях че перката след филтъра е паднала
тя и първият път беше паднала но реших че е заради боклуците
сложих я и пак я пуснах и пак започна да трака
пак източих водата и видях че перката пак е паднала
Това трябва да е проблема  Thinking

# 14
  • Мнения: 5 207
Със сигурност. Не е нормално да пада. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт