Сатенени чаршафи

  • 13 043
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 382
Здравейте!  Grinning
Искам да попитам, ползвате ли сатенени чаршафи? От този сатен, лъскавия? Защото лично моите са били памучни винаги, а от 2 год. някъде - памучен сатен. Аз съм страшно доволна, но мъж ми се е заинатл, че трябва да вземем сатенени. На мен ми се вижда някак "лигава" и плъзгава материя за чаршаф, знам ли??! Все си мисля, че ще са събрани вечно на топка  Confused
Затова искам да чуя мненията ви. Особено на тези, които ползват такива... Лятото сигурно държат прохладно, но... лично аз съм някак резервирана.  Thinking

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
За лятото са добре. Лошото е че завивката се пързаля и вечно си отвит. На мен ми се пързаля и главата по възглавницата. Иначе в жегата е много приятно да легнеш на хладно.

# 2
  • Мнения: 2 478
И ние лятото ползваме сатенено спално бельо,но от памучния сатен.Дори детенцето ми се покатерваше на спалнята и си лягаше на по-хладните чаршафи Laughing

# 3
  • Мнения: 5 228
Тези лъскавите сатенени чаршафи са едно от на-гадните неща, които съм си причинявала. Не сатенирания памук, а едни изкуствени, които се водят сатенени. Пързаляш се в леглото като в бобслей, от време на време те боде статично електричество и са гадни на допир. Аз и една нощ не изкарах с тях.
Има обаче истински сатенени чаршафи, които са много скъпи и са съвсем друга работа.

# 4
  • Мнения: 3 382
Благодаря ви за отговорите, момичета...
Аз също съм много доволна от памучния сатен, но моя мъж твърдо се инати за лъскавия... а предвид вашите мнения излиза, че /както винаги  Mr. Green / аз съм права  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 211
а магазин за чаршафи от сатениран памук да препоръчате?

# 6
  • Мнения: 3 382
а магазин за чаршафи от сатениран памук да препоръчате?

Ако искаш - разгледай тук:
http://nani.bg/index.php?cPath=5_43_40&osCsid=ed91806aa0fb06 … b27271ce3f61d3abe

 Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 211
Merlinski много благодаря:)

# 8
  • Мнения: 96
Тези лъскавите сатенени чаршафи са едно от на-гадните неща, които съм си причинявала. Не сатенирания памук, а едни изкуствени, които се водят сатенени. Пързаляш се в леглото като в бобслей, от време на време те боде статично електричество и са гадни на допир. Аз и една нощ не изкарах с тях.
Има обаче истински сатенени чаршафи, които са много скъпи и са съвсем друга работа.

Все едно аз съм то писала Peace

# 9
  • Мнения: 189
разбира се пързалят се полиестените сатени ама памучните са друга работа . само че повечето хора не гледат състава на материите и си купуват по -евтините ама уви после си е цяло приключение да се спи с тях   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Благодаря ви за отговорите, момичета...
Аз също съм много доволна от памучния сатен, но моя мъж твърдо се инати за лъскавия... а предвид вашите мнения излиза, че /както винаги  Mr. Green / аз съм права  Whistling

Ами да го свържа с моя мъж да му обясни  и да миряса Laughing Ние имаме някакви комплекти, много красиви, с бродерии, ама моя е забранил въобще да се слагат на леглото ... ненавижда ги. Не, че аз настоявам, по-хубаво нещо от памука няма, ние за нас в спалнята и за детето на неговото легло сме на варианта Ранфорс - стават и за лято, и за зима.

# 11
  • Мнения: 189
има и ПЕРКАЛ който е нещо като сатена също е добър избор

# 12
  • Мнения: 3 382
nati_nat 
  Laughing  Laughing  Laughing
Като си науми нещо моя... хем му чета какво казват препатилите, хем пак: "ОК, за сега може, но лятото ще е супер да спим в прохладни гладки, сатенени чаршафи!"...  Mr. Green
Последната негова измишльотина в тази насока е водното легло - да съм се поровела в нет-а за инфо  Confused

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Според мен човека иска да си разнообрази спането, така че купи пък ще прецените дали ви харесват.
Последната негова измишльотина в тази насока е водното легло - да съм се поровела в нет-а за инфо Confused
Е с това вече ще се прецакате - на него правенето на секс е почти невъзможно Embarassed Ама поне е весело.

# 14
  • Мнения: 3 382
Stanislava_   ,
 Laughing  Laughing  Laughing много ме развесели, мила   bouquet

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт