Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 157 отговора

София

Ама наистина не искам  Crossing Arms Говоря за дежурните целувки при среща с някой познат или , когато отиваме или ни идват на гости ... Не ми е приятно . Не искам да ме целуват свекървата , етървата , познати и не чак толкова .
Защо по дяволите е нужно ?
Не може ли просто да си подадем ръка и да се усмихнем ?
Не стига това , ами понеже не се целувам с разни хора , после звънят да питат дали не съм сърдита  ooooh! питат мъжа ми , не мен ...
Кажете как да спра целувачите ? Не съм неучтива , но това ме дразни .
Вие какво правите в такива ситуации ? Или обичате да се целувате ?
Цитирай

Варна

Ау точно това и на мен ми е супер неприятно  Sick Опитвам се да се справя, когато знам кои са "целувачите" и при среща бързам първа да подам ръка за здрависване, някой път действа, друг път ме придърпват с ръката #Crazy
Цитирай

Не обичам!
Чакам да получиш съвети, та и аз да се възползвам от тях.
Пак добре, че не са много тия, дето се натягат, че едвам търпя  Confused
Цитирай

София

Мисля си, че тези жестове са въпрос на темперамент, някои хора просто са по-емоционални, имат нужда да изразят някак по-видимо радостта си от срещата с другите. И на мен ми е леко странно това целуване. Приятелите ми вече знаят, че не обичам, просто си казвам "аз няма да те целувам", след като съм оставила няколко човека преди мен да го направят.
Цитирай

Не обичам. Повечето ми познати знаят. Въпреки това за всеки случай на шега казвам:
"В това грипно време няма да се целуваме".
Цитирай

София

Ами, казвайте като не ви е приятно (и аз не обичам, а пък и зависи кой ме целува Wink)
Цитирай

София

Аз пък нямам такъв проблем... Някой да иска да ме целуне?  Crazy
Цитирай

Червило намазано като лютеница извън границите на устните би отблъснало всеки. Дъх на чесън също е опция, поне няма да повторят с опитите. Шапка с воалетка или очила с огромен изкувствен нос, също не са за подценяване. Ако и след това продължават да ви налазват, поискайте убежище в арабска страна, там проблемът е решен.
Цитирай

София

Гледам да подам първа ръка за здрависване. Така осуетвям поне от части опитите за страстни прегръдки и целувки. Very Happy
Цитирай

София

Мен пък никой не иска да ме целува ( освен мъжа ми разбира се  Laughing). Явно съм много лоша, щом никой не иска да ме мляска като се видим.  Wink  Целувам се само с хора, които не съм виждала мноооого време.
А иначе мисля, че само ако им кажеш директно би могла да прекъснеш този навик на близки и роднини да те целуват винаги като те видят.
Цитирай

И аз не обичам, но не знам как да се измъкна, когато ми налитат приятелки и роднини. Обикновено стоя като вцепенена, но това не ги отказва изобщо.
Цитирай

София

На мен не ми е неприятно , много от роднините , при които не сме ходили дълго време , като им идем на гости ни лепват по една целувка на бузите  Laughing, а на малката по много, ама и тя не дава.
Аз лично не целувам приятелите, роднините и познатите си при среща, точно както и ти си казала подавам ръка и казвам здравей с усмивка, отвътре не ми идва да целувам, освен мъжа ми, детето ми и племенницата ми - ама то тях по всяко време Smile

Цитирай

София

Когато ми е неприятно,целувам въздуха Laughing съответно и човека не може да ме целуне,защото лицето ми не е близо до нахалните му устни 35
Цитирай

Варна

Целувките за здратси и довиждане са по френски маниер и аз не го одобрявам ,но някои наистина  си умират да целуват ,е  се ла вий Smile
Цитирай

там, дето буки сплитат върхари

Целувам близките ми приятели и роднини - 5-6 да кажем. Обичам ги и искам да се целунем. На познатите подавам ръка и те обикновено усещат нежеланието ми за целувки. Е, ако случайно ми налетят, давам буза, к'во да правя Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 157 отговора