Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора
Здравейте, аз съм нов тука, но ми беше много интересно да прочета повечето от постовете.Smile Искам да ви питам дали четет вестници и какви. Един познат, който преди десетина години си купуваше всичко което излиза на пазара. Сега се е отказал тотално да чете. Тъврди, че навсякъде се пишат само глупости и поръчки. Купувал си някой от жълтите вестници, не да се информира, а да се посмее. Леко се скарахме, защото според мен, там пишат само измислици и нарочно свалят нивото на всички ни:) Какво мислите по въпроса? Бил бил благодарен за коментри по темата.
Цитирай

Всеки ден чета вестници.

"Жълти" отдавна не си купувам, т.е. откакто съм регистрирана тук и имам "запис" в някоя и друга тема.
Изключение прави Седмичен Труд.
Цитирай

софия

Да чета вестници. " Труд" и "24 часа" им чета само последните страници.
По-често си купувам " жълти"-те вестници Blush
Цитирай

София

При наличието на електронни новинарски сайтове и он-лайн версии на вестниците е ясно какво се случва с тиражите на печатните издания.

Това маркетингово проучване ли е?  Wink
Цитирай

Mediterraneo

Купувам и чета само петъчния Стандарт.
Цитирай

София

Не чета никакви вестници. Купувам си само заради програмата на телевизията. Там /по телевизията/ ми смилат всичко и ми го разказват в точно определени часове. Защо трябва да си напъвам зъркелите и да се дразня от правописните грешки в пресата?
Цитирай

при децата

Купувам Капитал. Често си остава дори неразопакован.
Цитирай

Софее

Чета само ежедневници и Капитал в събота, преди бях по-редовна, напоследък не се сещам толкова често да си купувам. Жълти, никога не съм купивала.
Цитирай

Заради работата си съм принудена да чета вестници, всеки ден и по много.
Иначе не бих си дала парите за тях.
Така и така плащам за интернет, тук мога да прочета даже повече.
Цитирай

През девет форума в десети

Не разбрах въпроса - дали чета вестници или дали си купувам?
Да, чета вестници - електронните им издания. Не, не си купувам, освен един седмичен местен, заради обявите.
Преди да пуснете тема и за телевизията, да си кажа, че напоследък и телевизия рядко гледам.
Цитирай

Нямам време да чета вестници иначе редовно го правех до преди година
Цитирай

Някъде там...

Чета електронните им варианти Smile
Цитирай

Варна

Не чета вестници, и телевизия не гледам. Повече от година  нямах и кабелна даже. Чудесно си живеехме. Не знам от какъв зор пуснах пак кабелна!
Цитирай

Сливен

Не чета  Naughty Откакто след смъртта на брат ми прочетох съчинения по въпроса в "реномирания" ежедневник в.Труд си направих извода как се списват вестници  nono.
Цитирай

Ако става дума за вестници на хартиен носител, не. Само електронните им издания.
Купувам някои списания, но за да не прозвучи като реклама, няма да кажа кои.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора