Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

В мечтите

http://feelfriendly.com/ тук, през целия ден можете да подкрепяте всички реално протестиращи. Тези от нас, коита не могат да присъстват, могат да направят поне това!
Цитирай

В мечтите

Побут!
Цитирай

Sofia

Аз ще съм от тези дето ще подкрепят всички реално протестиращи. Много исках да съм на площада, но детето ми е с болки в ушето, така че ще сме в нас. Мъжо ще е представител от семейството ни обаче там.
Цитирай

И аз тук,с бебка не мога да се изтъпаня,но и аз не одобрявам работата на повечето от правителството.
Цитирай

Ботевград

hahaha Много ми хареса идеята.
Ще се присъединя. Благодаря  Hug
Цитирай

Този протест на 14-ти не беше ли свързан с газовата криза? Или протеста е в подкрепа на земеделците? Какво общо имат кравите и овцете?
Цитирай

Ямбол

Този протест на 14-ти не беше ли свързан с газовата криза? Или протеста е в подкрепа на земеделците? Какво общо имат кравите и овцете?
Този протест се подготвяше още декември, много преди газовата криза. Той ми се струва спонтанен и е за всенародно недоволство.

Чух снощи в предаването на М. Цветков за този сайт, но не запомних името. Благодаря на авторката. Ще го посетя.
Цитирай

София

До колкото разбирам,трябва да ти е отворен линка към този сайт за да можеш да подкрепиш виртуално протеста?
Цитирай

Страхотно. Ще подкрепям виртуално цял ден.
Цитирай

софия

Тук съм! bg
Цитирай

Ямбол

До колкото разбирам,трябва да ти е отворен линка към този сайт за да можеш да подкрепиш виртуално протеста?
Е, да, това е ясно.
Много малко са посетителите обаче в момента. Преди малко бяха стигнали 600 и няколко, сега паднаха на 400. Дали вече част от тях не са тръгнали на реалния протест.
Цитирай

София

Е, да, това е ясно.
Много малко са посетителите обаче в момента. Преди малко бяха стигнали 600 и няколко, сега паднаха на 400. Дали вече част от тях не са тръгнали на реалния протест.
Идея си нямам преди половин час бяха около 640 посетители,но мисля,че част  са на протеста,а други отварят сайта през половин час
Цитирай

Ямбол

Усеща се подготовката. Дам, вече са 200 и няколко. Дано провинцията разбере и открие сайта. Аз съм си го сложила в скайп.
Цитирай

София

Усеща се подготовката. Дам, вече са 200 и няколко. Дано провинцията разбере и открие сайта. Аз съм си го сложила в скайп.
Може и в подфорума по градове да се сложи сайта Peace
Цитирай

София

Днес се навършват 40 дена от смъртта на Стоян Балтов и това е била първоначалната причина за протеста на студентите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора