С нови сили в 2009-та, крачим от СОФИЙСКАТА ДРУЖБЕНСКА чета (6)

  • 13 624
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 5 079
Муци Флора центъра е разкошен като се вмъкна там и мъжо не може да ме изкара ,обожавам цветя   bouquet , но до колкото знам някъде към ТЕЦА има разсадник още по голям с много евтини цветя, също и лекували ако имаш болно цвете обаче така и не го намерихме къде точно е, ако някоя от вас знае да сподели къде точно се намира  Mr. Green

Пепче, това е оранжерия, намира се на края на Дружба 2 (май в този си край се води вече 5 - та част Crazy), от Родеото (там където се намират магазините за обувки на Стил 99) същата уличка, като тръгнеш и право нагоре към ТЕЦ-а, докато "китното" жк свърши...  Mr. Green Наистина е по - евтино и има огрооомен избор.
А за Флората съм съгласна, страшно е вътре (във всички смисли за мен, че не се сдържам и не си тръгвам без китка  Whistling), ще ме изгонят от нас, че няма място за нищо вече от цветя...  Embarassed Там е много подходящо и за снимки на дечковците, по Коледа, когато беше супер украсено все се канех да заведа дребния и да му нащракам една фотосесия, но така и не стигнахме до това. Сега ме е яд... Ама как ли пък и това шило ще го заставя да позира на едно място, ако не е обграден с коли, колички и пр. ппс-та.............? Crazy

# 211
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехооооо, чакам заглавийцааааа....... Mr. Green

# 212
  • София
  • Мнения: 23 072
Хихихи, виждам, че това с пуканките и царивицата ви е озадачило  Mr. Green И аз бях много учудена като ми го казаха. Не знам за кой край се отнася, аз го разбрах от една майка от Благоевград. Пуканките са за бели зъбки, а и да израстват зъбките безпроблемно - както бързо се разпуква пуканката. Царевицата - за да бъдат зъбките с такава хубава форма и подредени като царевичните зърна. Голямо обяснения му ударих, поне така ги разбрах нещата  Wink
Непременно ще накарам мъжа ми да отидем до Флора-та, ходили сме отдавна, още като го откриха, но явно сега е станал още по-привлекателен.
Пепче, кутията ти може да е с малко писма, но когато се водиш новак, имаш право на няколко ЛС или поне така си спомням от правилата на форума  Peace.
Муци, не чакай от мен заглавие, хич ме няма  Blush

# 213
  • София
  • Мнения: 1 529
  LaughingГотово Муцка:"В Дружба майки и деца чакат с трепет пролетта" 
"  Свети Валентин Дружба огря с много сърца и любовни слова". Embarassed Embarassed
 Жени честити зъбки а другите да никнат като гъбки. Hug

# 214
  • София
  • Мнения: 1 456
Ааааа, Шпунци и двете са страохтни...Ми сега казвайте кое да изберем!!!!

# 215
  • София
  • Мнения: 1 529
Второто е по актуално,ама трябва да се изпълнят 20стр и при слаба активност няма да е вече.
Може някое майче да предложи и по хубаво. Peace

# 216
  • Мнения: 43
Здравейте,мами.Да ви кажа това с пуканките не го разбрах въобще какво точно се прави,а ми се стори интересно.
Олче като ти гледам линийката сме в едни седмици май.Кога ти е термина и къде си решила да раждаш?Започна ли да се подготвяш с покупки или ще изчакаш за след раждането?Аз за сега само обикалям и разузнавам магазините.Мисля да оставя всичко за след като родя живот и здраве. Simple Smile

# 217
  • София
  • Мнения: 1 456
Шпунци що 20 страници??
На 15 още ни тракват китанчето.
Аз за туй съм се разбързала..... Crazy

# 218
# 219
  • Мнения: 13
Олче много съм ти благодарна за напътствията за оранжерията, задължително ще отида да разгледам  Laughing
tonkabonka и на теб благодаря за изчерпателната информация задължително ще проуча нещата, а на мен утре трябва да ми излезнат резултатите от БХС та стискайте палци всичко да е наред Praynig
  LaughingГотово Муцка:"В Дружба майки и деца чакат с трепет пролетта" 
Аз съм за първото предложение  Mr. Green много поетично ми звучи   bouquet

# 220
  • София
  • Мнения: 1 456
Лелеее Шпунци, жива да си!
Ми аз какво съм чело не дочела и все на 15 страница пускам новите теми. Ама съм почти сигурна , че пишеше 15 лимит. newsm78
Нищо както и да е, важното, че имаме още време за още предложения или гласуване... Mr. Green

# 221
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче като ти гледам линийката сме в едни седмици май.Кога ти е термина и къде си решила да раждаш?Започна ли да се подготвяш с покупки или ще изчакаш за след раждането?Аз за сега само обикалям и разузнавам магазините.Мисля да оставя всичко за след като родя живот и здраве. Simple Smile

 Hug
Ние сме абсолютно еднакви седмици Shocked, термина ми е на 23 април.
Пазарувам с пълна пара, това ми е най - голямото удоволствие от цялото бременеене (и дебелеене Mr. Green)... Не робувам на предразсъдъци и смятам, че ако има нещо да се случи, ще се случи, недай си боже Praynig, независимо дали съм купила 10 неща, или нито едно. Отделно към края ми е невъзможно да си представя да обикалям всичко с голямата тУмба  Mr. Green А и искам всичко да е готово, сгънато и да чака, както и да е избрано и одобрено от мен... EmbarassedГоляма съм мания на тая тема... Laughing
Аз бих те поканила в Отчетната тема, Очакващи бебета януари-април, в Априлската тема. Момичетата са много готини и всичко, което обсъждаме и пишем там ще ти бъде безкрайно интересно и близко, надявам се. Ще те чакам там!!! Hug

Шпунци що 20 страници??
На 15 още ни тракват китанчето.
Аз за туй съм се разбързала..... Crazy


Муци, опасна си скица...  Joy Joy Joy

pepche,  fingerscrossed

# 222
  • София
  • Мнения: 23 072
Да ви кажа това с пуканките не го разбрах въобще какво точно се прави,а ми се стори интересно.
Таниии - пукаш си ги и си ги ядеш после  Peace Grinning Аз затова не написах какво се прави с тях, понеже помислих, че е ясно, но като помисля май трябваше да уточня  Joy  И на мен не ми казаха какво се прави с пуканките, и на мен ми се наложи да питам!
Олче, това с пазаруването за бебето, все едно себе си видях в това, което си написала  Hug Най-хубавите и приятни моменти от бременността ми бяха свързани с избирането и купуването на бебешорските неща! Започнах от 5-ия месец и добре, че до влизането в 9-ия бях купила абсолютно всичко, защото станах толкова дебела и тромава, че нямаше да мога да издържа на ходенето и пазаруването. Не съм никак суеверна, винаги ще става каквото има да става, това грам не зависи от предварителното пазаруване за бебчето  Peace
Шпунц, темата с пролетната тематика повече ми харесва! Аз да си призная малко не си падам по суетнята за 14-ти февруари  Wink Моят мъж е от тези, които се сещат да подаряват цветя често без поводи  Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 189
Здравейте мами,

нещо ви няма днес Simple Smile Аз само минавам, че пак трябва да уча Sad

Я да офертирам бременните мами Simple Smile Искам да продам количката на Лъчи,която е чисто нова, не съм излизала с нея повече от 5 пъти, просто той не искаше в количка Sad Много е хубава, но само ми пречи в къщи...

# 224
  • Мнения: 4 393
Ми аз предлагам заглавието на новата тема да е "  Свети Валентин Дружба огря с много сърца и любовни слова"
И после да пишем всички по-интензивно и веднага след 14-ти да влезем в новата тема, която да е "В Дружба майки и деца чакат с трепет пролетта"   Heart Eyes
Благодаря на Шпунц и за двете заглавия, аз съм много зле с римите и поезията  Blush
Аз пък чакам детето да стане, че да излизаме на разходка.Сутринта само отскочихме до поликлиниката на консултация и тя веднага след това заспа, а ми се иска малко да се разходим, че времето е страхотно, ама тя напук спи като....къпана.

Общи условия

Активация на акаунт