Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Спортуващи
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Имате ли идея дали действат тези толкова рекламирани електронни тренажори. Много лесно ми изглежда, няколко минути на ден и се стягаш за отрицателно време. Случайно някой да е ползвал или ползва подобен уред?
Цитирай

Пловдив

Никога не съм ползвала, ама майка ми (стоматолог-хирург) и приятелката и (личната лекарка на семейството), настойчиво ме убеждават че може да е вредно. И аз искам да си купя, но ще значи семейна война  Very Happy  Laughing  Ако някой все пак е ползвал, нека сподели.
Цитирай

anywhere

За коланите, дето тресат сланините с батерии ли става въпрос?
Цитирай

Sofia

za sustite. Niamat efekt. Moia priatelka privurjenchka na murzelivoto otslabvane si vze- efekta e nulev.
Цитирай

Пловдив сега England( Farnham)

Здрасти, аз мога да ти кажа че са пълна глупост.Купих си преди почти 1 година и заедно със снахами се мъчихме известно време ,но резултат нямаше, върху мускулите,а само ни болеше главата и ни се виеше свят.Ако искаш можеш и ти да се охарчиш.мо според мен няма смисъл. Поздрави! Laughing  #Onfire
Цитирай

Magrathea

И аз да дам още едно отрицателно мнение за тях. Лично не съм ги пробвала, но моя приятелка има и знам, че няма ефект.
Цитирай

София

Не съм пробвала ел.тренажори, но ми се е налагало да ходя на физиотерапия. Там използват същият метод за стимулация с ток. Стои се много малко време с електродите и после мястото ти е като изтръпнало. Не мисля, че е особено полезно.
Цитирай

София

И аз ще се присъеденя към всобщото мнение ..свекър ми си взе такув ефектът не само беше нулев , а и след 1 месец изгоря .. Evil or Very Mad
Цитирай

София

Разубедихте ме. Определено изглежда прекалено хубаво, за да е истина - да си седиш и да трупаш мускулна маса  Evil or Very Mad  Определено ще трябва да се полагат усилия, колкото и да ме мързи  Embarassed  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.