Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мили дами! Много се надявам да ми помогнете. Имам бяло течения и моята лекарка ми предписа  освен другите лекарства и  Lactacyd femina за си правя и промивки. В листовката пише, да се прави разтвор с чиста и хладка вода в съотношение 1:15. Та въпроса ми е колко е това  1 newsm78. За една супена лъжица ли, за чаена ли или за друго става въпрос. Не иска да слагам на око за да не е прекалено силен или прекалено слаб разтвора. Искренно се надявам да ми помогнете. Благодаря ви предварително!
Цитирай

Не се шашкай толкова!Това е един обикновен интимен душ-гел.Има и пяна за миене,има и мокри кърпички.Просто е по-добър от всички останали за твоя случай.Аз го ползвам от 3 години почти.Много съм доволна.Последния път си купих пяната-и тя е хубава.Съотношение никога не съм спазвала.Просто си сипвам в ръката 3-4 капки(напълно са достатъчни)и допълвам шепата с вода.Това е.Колкото ти прецениш толкова слагаш.Не се притеснявай.
А 1:15 означава-ако сложиш 1 част душ-гел слагаш 15 части вода.Независимо тази част на колко е равна-може да е 1 капка,5 капки,1 лъжица и т.н.
Но за 1 измиване са ти нужни 3 или 4 капки. Wink
Аз си го купих без да ми е предписан от лекар.Не го ползвам като медикамент,а просто като измиващо средство.
Цитирай

А 1:15 означава-ако сложиш 1 част душ-гел слагаш 15 части вода.
Peace На 0,500гр. вода слагам 5 мл от Lactacyd-гинекологичната течност,колкото да се напълни дам. душ.
Цитирай

Пловдив

И аз мисля, че става въпрос за гинекологичната течност, иначе от муса и интимният гел ще капва съвсем малко на ръката, защото много се пенят, мисля че мамче вече е дала доста компетентен отговор.
Цитирай
zdraveite, pervo se radvam ce vi ima, za da spodeliate sas opita. Iskam da popitam mojeli da se pravi promivka sas matocen dush, shoto probvah vednej i na sledvashy den ispitah diskonfort edi vid serbej, na drugy den si napravih sas laika i smradlika i vsiciko mi mina.
Pitam dali e prednaznaceno samo za otven promivkata ili moje i vetreshno. Kakvo e sootnoshenieto, kak se razbavia.
Iskreno Vi blagodary.
Цитирай

София

zdraveite, pervo se radvam ce vi ima, za da spodeliate sas opita. Iskam da popitam mojeli da se pravi promivka sas matocen dush, shoto probvah vednej i na sledvashy den ispitah diskonfort edi vid serbej, na drugy den si napravih sas laika i smradlika i vsiciko mi mina.
Pitam dali e prednaznaceno samo za otven promivkata ili moje i vetreshno. Kakvo e sootnoshenieto, kak se razbavia.
Iskreno Vi blagodary.

Какво точно си пробвала веднъж?То има 3 вида Lactacyd Femina. Да не си объркала този за външна употреба,с този за вътрешна.
Цитирай

На планетата Земя

Iskreno Vi blagodary.
Наистина е много неясен въпросът ти. Първият път с какво си правила промивка?
Цитирай
as sym polzvala genekologi4nata te4nost i sym mn dovolna ot neq na men mi kazaha da q smenqm ot vreme na vreme s triklobakter . A koi  lactacyd e za vytre6na upotreba ?
Цитирай

A koi  lactacyd e za vytre6na upotreba ?
Точно гинекологичната течност е за вътр. употреба.
ЛАКТАЦИД РАЗТВОР ЗА ИНТ.ПРОМИВКИ
Цитирай

Здравейте мили дами! Много се надявам да ми помогнете. Имам бяло течения и моята лекарка ми предписа  освен другите лекарства и  Lactacyd femina за си правя и промивки. В листовката пише, да се прави разтвор с чиста и хладка вода в съотношение 1:15. Та въпроса ми е колко е това  1 newsm78. За една супена лъжица ли, за чаена ли или за друго става въпрос. Не иска да слагам на око за да не е прекалено силен или прекалено слаб разтвора. Искренно се надявам да ми помогнете. Благодаря ви предварително!
Не мисля,че момичето пита за интимния гел,а за Лактацид гинекологичната течност..
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318951.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.