Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 263 отговора

Здравейте момичета,интересувам се от козметиката на тези две марки.Бихте ли споделили какво сте използвали,и кои кремчета от тези две марки биха били подходящи за момиче на 23 със смесена кожа.Ако може и снимки.Благодаря предварително.
Цитирай

Благоевград

и аз?!
Цитирай

Ми по принцип Ланком е производител на Клиник,аз ползвам трите стъпки на Клинк за мазна кожа (безумно доволна съм)
Цитирай

Преди Нова Година в Мол Велико Търново видях комплекти козметични на Клиник, произведени в Китай на цена 160 лева!
Така че, внимавайте!
Цитирай

Ми по принцип Ланком е производител на Клиник,аз ползвам трите стъпки на Клинк за мазна кожа (безумно доволна съм)
Lancome  е към L'Oreal, Clinique е към Estee Lauder...
Цитирай

София

Имам доста продукти на Клиник, доволна съм от кремчето Moisture Surge, от 15-минутната маска за лице, хидратиращата маска Skin Calming Moisture Mask. На Ланком по-малко неща съм ползвала, харесвам спиралата Virtuouse.
Цитирай

град-държава

Твърдо съм за Lancome-ползвам серията Pure Focus и съм много доволна,също така и от спиралите им  Love
Цитирай

Lancome  е към L'Oreal, Clinique е към Estee Lauder...
[/qu

упс,моя грешка Peace
Цитирай

Преди Нова Година в Мол Велико Търново видях комплекти козметични на Клиник, произведени в Китай на цена 160 лева!
Така че, внимавайте!

ми аз имам сенки на Ести Лаидер на който пише - сглобени е Китай...май само аз не съм правена в Китай 35
Цитирай

USA

Clinique - Superdefense, City Block
Lancome - http://www.lancome-usa.com/skincare/moisturizers/bienfait-multi- … spf-30-lotion.htm

И трите са много хубави. Първият е най-добър според мен.
Цитирай

И аз ползвам  Есте Лаудер и  съм  доволна. От 2  марки  за  който  пташ бих предпочела Ланком
Цитирай

Момичета, а бихте ли ме ориентирали кой по точно ще е подходящ за мен, имам предвид точно името на някое кремче,за да може просто да отида и да го купя.
Цитирай

Clinique - Superdefense, City Block
Lancome - http://www.lancome-usa.com/skincare/moisturizers/bienfait-multi- … spf-30-lotion.htm

И трите са много хубави. Първият е най-добър според мен.
Мислиш ли, че това първото кремче на Клиник е подходящо за мен и би ли споделила за цена?
Цитирай

Ох вече ставам доста нахална,но някой да знае къде в Пловдив да ги потърся?
Цитирай

Пловдив

Ох вече ставам доста нахална,но някой да знае къде в Пловдив да ги потърся?

В ЛЕРО точно до магазин Адидас на центъра.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 263 отговора