С ПЕТОкласниците в огледалния свят!!!

  • 13 448
  • 288
  •   1
Отговори
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Родени през 1997г.

ЯНУАРИ

0.  ........... син (Merry)
1. 08.01 - Ники (GeoNadin)


ФЕВРУАРИ

1. 14.02 - Илияна (mili.m)
2. 27.02 - Юлия (tea_06)



МАРТ

1. 30.03 - Станислав (na_ga)



АПРИЛ

1. 14.04 - Цветан (mimi72)
2. 18.04. - Виктор (valieta)
3. 18.04 - Ели (steffi_k)
4. 24.04 - Станислав (Ali sun)



МАЙ

1. 18.05 - Янислав (СтелиЯни)
2. 19.05 - Боби (Lennyh)



ЮНИ

0. ...... син (bib.bib)
1. 19.06 - Мони (Мила от Марс)



ЮЛИ

1. 16.07 - Никол (mother-of-pearl)
2. 27.07 - Габриела (Вейдър)



АВГУСТ

1. 05.08 - Яна (Агли)
2. 14.08 - Елизабет (Летисия)
3. 16.08 - Павел (упорито зайче)
4. 11.08 - Петя и Гено (mlambeva)
5. 21.08 - Гергана (Pagoc)
6. 27.08 - Георги (Даруся)



СЕПТЕМВРИ

1. 09.09 - Симона (valia77)
2. 10.09 - Георги (boriana)
3. 12.09 - Красимира (daninka)



ОКТОМВРИ

1. 11.10 - Дани (Lovi)
2. 11.10 - Тони (lukrecciana)
3. 11.10 - Данаил (Lovi)
4. 13.10 - Атина (Шани)




НОЕМВРИ

1. 06.11 - Костадин (minona761)
2. 10.11 - Михаил (lideto70)
3. 21.11 - момиче (touchstone)

ДЕКЕМВРИ

1. 14.12 - Алекс (Ali&Meli)
2. 15.12 - Александър (МерСедес) 
3. 16.12 - Мартина (lina d)
4. 17.12 - Мартин (dolores)




Имаме и специални  Hug, почетни членове  Grinning:



0. 23.10.1996г. Мартин (Ия)
1. 04.01.1998г. - Александър (marka_74)
2. 07.01.1998г. - Александра (monikam_1)
3. 13.05.1998г. - Владислав (Райка)

4. 24.05.1998г. - Деси (Sneji)
5. 18.06.1998г. - дъщеря (Dolcezza)

     


И нещо, за което много благодарим на нашата гордост - Лени  Hug Heart Eyes  bouquet


Учебен център Магнет имам лични много добри отзиви за школата. Доста деца попадат в СМГ след 4-ти клас след посещаване на техните курсове, на практика са единствения конкурент на СМГ в подготовката на този ранен етап, дори според някои подготовката падвишава тази на СМГ. За курсовете по БЕЛ там също имам информация от 1-ва ръка и смея да твърдя, че имат много надежден преподавател.
Учебен център Регалия също доста родители миналата година бяха заложили на него и децата имаха добри резултати в класиранията.
Образователни технологии сравнително по-нов, но вече с доста положителни отзиви за него.
Школа Софроний
Школа Веди
Учебен център Йорк
Образователен център Руни
Учебен център Тара
Учебен център Дружба
Център за обучение Лого 3

Момичета, новата ни тема е това.
Още веднъж - добре дошли на mlambeva и touchstone   bouquet  bouquet
А останалите - бъдете активни (тук и там  Flutter) и от здраве да не се отървете нивгаш  Hug

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Хайде да съм първа  Laughing.Да ни е честита новата темичка, да я пълним само с хубави новини.Да са ни послушни 5-токласниците,а ние- по-спокойни.
Шани, мерси за хубавите пожелания! HugДа ти се връща 10-торно!
 Много съм щастлива ,че ви има, момичета!Така хубаво ми става,като си споделя с вас болката или радостта!Аз май доста досаждам /с честите ми и дълги постове/ Blush, ама досаждайте и вие! Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 11 656
Пу втора!Успешно Ви завършване на първия срок момичета!
Али не се знае кой е по-досаден,аз не съм започнала още  Joy
Шани сега на слагат ли катанеца на 20 стр?Нещо такова бях чела newsm78.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да се запиша и аз в новата тема. Hug Остава един месец до рожденият ден на Илияна. Още нищо не сме коментирали. Много ще е сложно тази година. Пада се в събота, а на 14-сти февруари никаде не приемат деца по заведенията. За детски центрове е голяма. Моля ви давайте идеи.

# 4
  • Мнения: 165
здравейте, ама аз отдавна не съм влизала тук.
Пфу, ние май наистина сме попаднали в огледалния свят.
Сиреч аз и дребното, де.
Не че е дребно - 80 кг и 168 см., ама
голем дечко.
Сега тая пуста история ни е голям проблем.
 smile3529
Сега проклетосваме византийския император Василий ІІ,
дето ослепил 25 хил. самуилови войници.
 newsm66
Бе, голяма трагедия у къщи...............

# 5
  • Мнения: 7 263
Здравейте и тук. Отговорих на Ali&Meli в предишната тема, защото нещо не ми отвори линка към тази, но вече ви открих

# 6
  • София
  • Мнения: 11 656
Лени и на мен не ми се отваряше и продължава да не ми се отваря линка от старата тема.
Иначе Алекс си лежи на лаврите,а аз се опитвам да обясня,че тази няма да я бъде...
Просто аз не го виждам кога учи,но се справя.Надявам се пропуските да се наваксат...

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Да се запиша и аз в новата тема. Hug Остава един месец до рожденият ден на Илияна. Още нищо не сме коментирали. Много ще е сложно тази година. Пада се в събота, а на 14-сти февруари никаде не приемат деца по заведенията. За детски центрове е голяма. Моля ви давайте идеи.
Моят ще си покани 4 приятелчета и ги пускам сами да се вихрят, кино, боулинг, електронни игри, фаст фуд. Всичко е събрано на едно и по някое време отиваме да си ги приберем Simple Smile Вече са големи и искат да са по-самостоятелни. Мъжът ми предложи да се весели с тях, но синът категорично отказа  Laughing Момичетата ги гледам как ги пускат нагласени в търговския център и там обикалят по магазините, пазаруват и се черпят по нещо в заведенията. Ако има и кино в търговския център, още по-добре.

# 8
  • София
  • Мнения: 11 656
Да се запиша и аз в новата тема. Hug Остава един месец до рожденият ден на Илияна. Още нищо не сме коментирали. Много ще е сложно тази година. Пада се в събота, а на 14-сти февруари никаде не приемат деца по заведенията. За детски центрове е голяма. Моля ви давайте идеи.
А не може ли да резервираш някоя пицария /можете и някакво парти да измислите/ за през деня или държиш да е вечерно време?
Друг съвет не мога да ти дам,лично аз не съм фен на боулинга и предпочитам детските центрове.
Дано намерите добро решение! Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Лошото е, че и в пицариите не ни искат на 14-сти февруари. Не им се занимава с деца. Всичко е резервирано за влюбени.През деня повечето ни приятелчета са на курсове и уроци, за това ще трябва да е след 16ч. В събота смятам да е разведа из няколкодетски центъра, то в Пловдив няма кой знае какво, пък да видим какво ще решаваме.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 656
А защо не го направите на 15.02 или държите да е на датата?Ох аз май само акъл давам...

# 11
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Еееей,най-накрая ви открих!
Хайде живи и здрави и ние и дечицата и да споделяме само хубави работи в новата темичка! newsm51
Че се цъкнах и на първа страница,представете си!

# 12
  • Мнения: 7 263
Иначе Алекс си лежи на лаврите,а аз се опитвам да обясня,че тази няма да я бъде...
Просто аз не го виждам кога учи,но се справя.Надявам се пропуските да се наваксат...

Това е най-лошото. При нас е на периоди - ту учи /или поне така изглежда/, ту седи и гледа в тавана Confused Rolling Eyes
Другата "приятна изненада" за днес е, че имаме официална забележка  Tired ooooh! ooooh! ooooh! просто вече не знам на какъв език да говоря. Следващото наказание е "Предупреждение за преместване". Направо съм бясна!
Всеки ден са обещания, че няма вече че нещата се били променили и после пак ..... някаква си глупава реплика и хоп .....
Не знам какво да правя вече. Crossing Arms
Сега го насметох и му казах, че ако се наложи да го преместя лично ще обиколя всички училища в София и ще му избера най-гадното такова!!!
Както и че ако се наложи да го преместя ще искам да ми върне всички пари дадени до тук за училището!

# 13
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Тюх,аз пък се прекарах  Laughing ,тъкмо започнах да давам парите за цялата седмица и те няма да са на училище следващите два дни заради поледицата. Голяма минавка  rotfImbo Иначе на класното по Български имат петици,ама не разбрали моля ви се какво са сбъркали.Всичко си били написали хубостниците,а тя госпожата,виждаш ли им писала петици неизвестно защо.
Ей като дойде оформянето на оценките,че като се почнат едни излагации....

# 14
  • София
  • Мнения: 11 656
Лени неприятно,но мисля,че след като следва Предупреждение...ще се кротне,какъвто и грях да е извършил.Пробвал е до къде може да стигне,видял е и така...
Като написах,че лежи на стари лаври имах предвид,че мисли,че както леко и лесно е изкарал до 4 клас,така ще бъде и занапред.Е то няма как да бъде най-малкото заради различните преподаватели.
В момента решава задачи,че ще бъде изпитан.
Днес уж си е направил контролното по български,ама ще видим госпожата на какво мнение е по въпроса.
Оф аз май повече се вълнувам от него за края на 1 срок  ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт