епилатор Филипс или Браун? С дискове или с пинсети?

  • 367 253
  • 1 389
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 758
Благодаря!  Hug

# 586
  • Мнения: 18 552
Здравейте!И аз съм пред дилема кой модел на Филипс да избера-
http://www.technopolis.bg/b2c/details/833644/P11130501/Epilator- … HILIPS-HP-6420/00
или
http://www.technopolis.bg/b2c/details/833650/P11130501/Epilator- … HILIPS-HP-6423/00
Доколкото разбирам разликата е,че втория(по скъпия) е с бръснеща глава?Важно ли е това?Тя за скубане на най-малките косъмчета ли е?
Има ли смисъл да давам почти 35 лв. повече? newsm78

Здравей! Simple Smile Аз имам от първия линк, а сестра ми има този от вроrия линк. Абсолютно 1 и същи са, ама абсплютно! Само, че нейния тя си го взе за 60- 70 лв 2012г, а аз моя 2013 в началото за 40 Grinning

Моят е същият като пърия розовкия, който си показала. Само, че моят е лилав и се води уж малко по-нов модел.Ама са си едни и същи. Взех си го по Коледа, 70 лв беше.
Колкото до болката с времето се свиква, на мене проблема ми е, че ми отнема много време на крак по час  Grinning

# 587
  • София
  • Мнения: 1 758
Ами мисля да си взема първия Филипс,но ме е страх да не върши работа,колкото този епилатор
http://www.technomarket.bg/products/09036775/braun-2170-new
Една приятелка има такъв,пробвах го и изобщо не ми харесва...Но виждам,че доста момичета пишат тук,че са доволни от този на Филипс newsm78

# 588
  • Мнения: 18 552
Амикупи и пробвай. Моят също е такъв, чисто нов и още не съм го изпрабвала достъчно пъти за да дам мнение, но който и да купиш преди да го тестваш няма как да знаеш какъв е. Мисълта ми, че за който и да е продукт и да се чудиш няма как да знаеш добър ли или не докато не го вземеш.

# 589
  • Мнения: 0
О с дискове определено по не боли. Винаги съм за епилатор с дискове, вместо пинсети- т.е. Филипс, пред Браун

# 590
  • Мнения: X
И аз съм в голяма чуденка, какъв да е новият ми епилатор . До сега ползвах на Браун, от 3-4 години ми е, но го ползвам по-често последните 2 и съм много недоволна ! Краката ми винаги боцкат, колкото и да се мъча за това реших да си взема Филипс НР 6572. Някакви отзиви ?  Hug Hug Hug

# 591
  • Мнения: 201
Имам и на двете марки категорично съм за Philips, Braun повече няма да си взема!

# 592
  • Мнения: 992
Много пъти съм писала в темета, че съм доволна от базовия модел на Филипс. От 2006 ми беше първия. 2012 го смених пак за същия. Ползвам го и за ръцете и за краката. Обаче трябва да призная, че никога не са били абсолютно гладки. На всеки 3-4 дни пусках пак епилатора. Напоследък обаче се загледах, че имам и подкожни косъмчета. Много ми писна и зарязах епилатора.
Е, да ви кажа, аз направо се родих като почнах да си бръсна пак краката. Толкова са гладки, никога с епилатора не са били така. Няма и подкожни косъмчета и най-интересно ми е, че съвсем спокойно си изкарвам седмица и краката ми още не са за бръснене. Rolling Eyes може би като започна редовно с бръснача това скоро ще се промени. За ръцете обаче продължавам да го ползвам.
Мисля, че 6420 беше моят модел, най-обикновения. Чудя се, ако си купя по-скъп модел ще има ли разлика? И за Браун съм мислила да пробвам, но така като чета май по-доволни са от Филипс.
Засега обаче си оставам с бръснача. Харесва ми да са напълно гладки краката.
Та нека момичетата, които имат по-скъп модел на Филипс да споделят мнението си. Peace

# 593
  • Мнения: X
Забравих да спомена ,че кожата ми е хипер чувствителна и онзи ден като бях на разузнаване в Технополис , продавачката ми кажа ,че за кожа като моята, били подходящи керамичните дискове .. чудя се дали наистина е така  Thinking Thinking

А за бръснача - напълно съм съгласна .. спестява доста нерви, но пък бързо порастват ,гадовете

# 594
  • София
  • Мнения: 1 758
Христос Возкресе на всички!!!

От кой модел на Филипс сте най-доволни?Има ли разлика изобщо между най-евтините от 50 лв. и тези от 100 лв?

# 595
  • Мнения: 2 229
Забравих да спомена ,че кожата ми е хипер чувствителна и онзи ден като бях на разузнаване в Технополис , продавачката ми кажа ,че за кожа като моята, били подходящи керамичните дискове .. чудя се дали наистина е така  Thinking Thinking

А за бръснача - напълно съм съгласна .. спестява доста нерви, но пък бързо порастват ,гадовете

Не, няма връзка..
Аз като искам да са ми напълно гладки краката, минавам с бръснач след епилатора.
И само бръснач не става - ще са гладки 4-5 часа.  Laughing

# 596
  • Мнения: 551
А какво мислете за този епилатор? Струва ми се, че е на добра цена
http://www.emag.bg/epilator-philips-20-pinseti-2-skorosti-tjurko … -01/pd/EDKXTBBBM/

# 597
# 598
  • Мнения: X
А какво мислете за този епилатор? Струва ми се, че е на добра цена
http://www.emag.bg/epilator-philips-20-pinseti-2-skorosti-tjurko … -01/pd/EDKXTBBBM/

Поръчах си този модел ,пристигна много бързо и вчера го изпробвах . По-доволна съм от колкото от стария ми епилатор ( браун), малко повече ме боли обаче...  Изпробвах и бръснещата глава , и от нея съм доволна . Та... само ми остава да се надявам да не даде някой дефект ,че от емаг много недоволни има  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 599
  • София
  • Мнения: 1 758
Има много недоволни от Емаг,така ли?Затова ли са толкова намалени епилаторите там?Ех,жалко мислех да си поръчам от там   Sad

Общи условия

Активация на акаунт