Всеки може да има собствено мнение, но Дюкан ни обединява без никакво съмнение -

  • 27 637
  • 540
  •   1
Отговори
# 75
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Здравейте банда!!!
Честит Имен Ден на именницитеиЧестит Рожден Ден на Славе и Аби

Имам запитване за подсладителите,какво трябва да пише на съдържанието?
не съм в България и трябва да взема правилния :crazy:s

# 76
  • Мнения: 50
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=7589

какво ще кажете за тази статия?

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061

Че е доста стара, коментирана няколко пъти и че този, който я е написал не е запознат с режима.
Кармелита, не знам точно, но в  подсладителя не трябва да има -ози и сорбитол.

# 78
  • Мнения: 99
Жанета*,какво свинско? ooooh!Свинското е абсолютно забранено.
Ауууу ами то аз съм за бой #Crazy то днес добре си мислех, че съм прочела че не може свинско ами защо не отворих пак да прочета(че то в началото е трудно да се запомни всичко) Благодаря за бързата корекция и си вземам веднага урока Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Жанета, май за теб е добре да си направиш едно списъче на разрешените неща и непрекъснато да го поглеждаш  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1
Tatitt, krikri, благодаря ви за топлото посрещане  Hug
Аз съм скучна дюканка, за това не съм писала до сега. На режима съм от края на юни и до сега успях да махна 22 кг. Остават ми още 8, но се надявам и те да ме "напуснат" в близките месеци. Абсолютно режимна съм, дори на моменти до фанатизъм, както беше казал някой от вас  Wink Не писах до сега, защото има доста нови момичета, които имат по-голяма нужда от подкрепа в началото, а аз ако мога да съм полезна на някой ще помогна с каквото мога. През другото време ще си седя на балкончето и ще ви чета  newsm03

# 81
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016


дотичах  Mr. Green и аз

  bouquet вещи, ти пак ни изнанАда  Blush с тема посред бял ден  Peace


бЕгам назад  Wink

# 82
  • Мнения: 7
ЗДРАВЕЙТЕ ДЮКАНСКА ДРУЖИНА!                
АБРАКАДАБРА,СЛАБЕ-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!          
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО НОСЯТ ИМЕТО НИНА!    

# 83
  • Там, край реката
  • Мнения: 166
Здравейте!
Честито на празнуващите днес!Като нова и аз да се отчета:
Закуска: резен тричав хляб, половин чаша прясно мляко "Фитнес" и кафе
Обяд: телешко задушено с магданоз /без мазнина/, няколко лъжици кис.мляко "Верея 0,1%
Вечеря: незная - може би кисело мляко - нямам апетит нещо.
И водата, разбира се е ОК.
Дано утре кантара отчете -, че днес съм пак в застой.

Показалите снимки наистина действат мотивиращо. Давайте още... Laughing

# 84
  • Bulgaria
  • Мнения: 46
qelanie и аз по принцип само четях от време по някоя темичка във форумът на бг-мама но от както се положих на режима срещнах много хора тука който ми дават упора така че ако на теб ти харесва да споделяш го прави мисля че за всеки има място тук ако не греша де  Blush

# 85
  • Мнения: 137
А като си помисля, че даже и след моята една година с вас и Дюкан...май приличам все още на пръвата снимка... Embarassed УжасТ Rolling Eyes
Горда Hug, само така си мислиш  Mr. Green Нямаш нищо общо с първата снимка  smile3521 А прибра ли се дъщеря ти?


Прибра се...в общежитието е вече...след много километраж пеша...страшна умора....и мойте скъсани нерви Mr. Green
А за първата снимка...може да поспорим.  Hug Имам още мнооого до втората  Mr. Green .

Отивам да готвя, че мен ме чака кухнята, а аз....от вратата.... за форума Laughing . А двуметровия гладен тинейджър, като си дойде е от вратата на масата Laughing

# 86
  • Мнения: 55
Закуска: резен тричав хляб, половин чаша прясно мляко "Фитнес" и кафе
Обяд: телешко задушено с магданоз /без мазнина/, няколко лъжици кис.мляко "Верея 0,1%
Вечеря: незная - може би кисело мляко - нямам апетит нещо.
И водата, разбира се е ОК.
Дано утре кантара отчете -, че днес съм пак в застой.
Елена , много, ама много малко ми се вижда твоето ядене, да не кажа гладуване - когато тялото получава толкова малко храна, то минава на "икономичен" режим и почва да си "къта", каквото получи и така не се отслабва.  Peace

Горда, радвам се че дъщеря ти се е прибрала благополучно  Hug

Кри, Вещи - въпросния списък, който се коментира и е с доста внишителен като цифра, е с момичетата започнали след 1.1.2009  Peace

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061

Кри, Вещи - въпросния списък, който се коментира и е с доста внишителен като цифра, е с момичетата започнали след 1.1.2009  Peace

Останала съм с впечатление, че всички сме Дюканки и не се делим на започнали през 2007, 2008 и 2009 година  Thinking

# 88
  • Мнения: 99
Вещи права си за списъка, това е добр идея и ще ко закача на хладилника, ча като вадя от там неща да поглеждам може ли да го ям или не. А това за списъка е голям майтап-Марчела  се майтапи с новичките, а аз съм от най-пресните попълнения тук но нося на майтап така, че няма проблем Peace За вечеря съм си заляла рачешки рулца с кисело мляко и яйца, подправки и във фурната. И един въпрос-триците съвкупно ли трябва да са до 3 с.л.(в смисъл като  съм закусвала с 3 с.л. овесени трици мога ли да хапна през деня и пшенични или не може newsm78)

# 89
  • София
  • Мнения: 3 090
Ноиа, предадох щафетата на по-кадърни сценаристи  Mr. Green Браво за резултата!  bouquet
Полина и всички новички в темата за рецепти пубикува рецепти всеки, който има желание за това. Понякога се вкарват рецепти от хора, които не са много запознати с режима. НО - рецептите от там се вкарват тук www.dukanskirecepti.wordpress.com , почистени от нережимностите. Така че за по-сигурно, търсете там  Peace Освен това има и доста полезна информация, а понякога има и нужда да отговорите на някой въпрос. Laughing
Е, тя Вещи вече е казала...
-как точно ползвате/приготвяте разрешените нишестени?като гарнитура ли към месото?
Нано, както дойде  hahaha Понякога си правех сарми с ориз или пълнени чушки с кайма и ориз; спагети с кайма и домати, друг път просто добавях шепа царевица в зелената салата или си правех само варен ориз. Няма изискване да се ядат нишестените отделно от месото. Peace
Пина  Hug ами и аз не знам защо се изненадах  Crazy може би по-скоро се зарадвах на присъствието ти  Laughing Миналата година месих козунаци, но не ядох, тази се надявам да съм постигнала целта си и да си хапна на някоя гала  Mr. Green
А ти как да ме помниш, на толкова народ помагаш   bouquet
Сноу  Hug мерси за подкрепата! Мисля, че 4/3 е за по-късен етап от режима, когато, след 5/5, организма има нужда да промени малко ритъма, защото отслабването става много бавно. Аз например минах на режим 4/3 някъде на 6-7 месец от режима, дотогава бях на 5/5. Спазвах 4/3 за период от 3 месеца.  Макар 4/3 да блазни с по-бързо сваляне, в действителност не е хубаво ПЗ дните да са по-малко от П дните, особено за дълъг период от време. Сега и аз съм в питанка дали да правя пак 5/5 или 4/3 (имам още 7 кг).
Nyala  Hug добре си се завърнала, липсваше! И поздравления за само единия кг, при мен бяха повечко  Sad
Абсолютно режимна съм, дори на моменти до фанатизъм
smile3501 Само така се постигат и задържат резултати! smile3525
Жанета - триците са общо 3 с. л. дневно   Peace


Последна редакция: ср, 14 яну 2009, 19:45 от krikri

Общи условия

Активация на акаунт