Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Може аз да не съм в час, но сега го прочетох ето тук:

http://dnes.dir.bg/2009/01/14/news3850316.html#sepultura

Не знаех,че са ги махнали и не мога да си обясня причината. Колко ли ще спести бюджетът?

А предвидените дан. облекчения за кредити на млади семейства ще са от 2010г. Това вече беше ясно,че ще е така.

Цитирай

София

и аз не знаех че е отпаднало това за децата newsm78
Цитирай

Стара Загора

да, отпаднаха от момента на въвеждане на плоския данък
Цитирай

Аргументът на бюджетната комисия и МФ беше, че пречи на опростяването на данъка, респ. на лесното администриране. Заради това се орязаха и други данъчни облекчения.
А с това за облекченията на лихви по кредити какво имаш предвид, лельо Ог? Че ще се връщат сумите през 2010 или че от тогава ще започне? Защото доколкото знам влиза в сила от 01.012009, като данъците за 2009 се изчисляват в началото на 2010, тогава се и внасят окончателно и се получават обратно евентуално надвнесените ( това винаги е било така).
Цитирай

София

Да, точно това. Щом влиза в сила от 2009, то ще е за данъците от 2009, а за тях се подават декларации в началото на 2010.  Peace
Аз защо си мисля,че миналата година имаше данъчно облекчение за деца? Или всъщност плоския данък е от тази година?  newsm78
Цитирай

От 01.01.08 е плоския данък. Значи през март 2008 за последно връщаха данък заради децата, който се отнасяше за 2007.
Цитирай
Много съжалявам, че го махнаха. Миналата година си спестих плащането на данъци благодарение на тези облекчения.
Цитирай

В тъмната гора.

Да, с въвеждането на плоския данък се случи това.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.