Има ли юристи, имам въпрос?

  • 931
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 375
Имам малък въпрос, свързан с покупко-продажба на имот. Един циганин от няколко месеца разиграва майка ми и тя вече е вдигнала ръце. Моля ви, ако някой може и иска да ми отговори, ще си напиша въпроса. Много ще съм ви благодарна ако помогнете.

# 1
  • Мнения: 592
Казвай, може и на ЛС!

# 2
  • София
  • Мнения: 642
Казвай, може и на ЛС!


И аз имам малък имотен проблем.  Sad notar, може ли да те попитам и аз нещичко?  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 375
Казвай, може и на ЛС!

Ще ти пиша на ЛС.

# 4
  • Мнения: 2 401
Казвай, може и на ЛС!


И аз, и аз, проблеми имам секакви. Може ли на ЛС?

# 5
  • Мнения: 592
Темата проблематична ли е или за бъзик с мойта скромна особа!  Wink

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Нотар, време ти е да се включиш в клуб "Безплатни консултации със специалист". Все пак целта на форума е взаимопомощ и подкрепа  Mr. Green

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
"Безплатни консултации със специалист".

Перифразирам:
... с тесен специалист от най-общ характерLaughing

# 8
  • Мнения: 592
 newsm62 аз никога не съм вземал пари за консултации, даже и на работата. Срамно е да искам 3 лв. на час /толкова е по тарифата, ако не знаете/.  Peace Wink Аз и затова пиша - обичам да помагам!

# 9
  • Самоков
  • Мнения: 561
Все пак като пускаш тема и имаш въпрос на който търсиш отговор ще го разберем ли? newsm78

# 10
  • Мнения: 592
Сакън - има тайна на изповядването! Нелинце, батковото, тривиална история! Давай другите темички, тая е пред закриване!

# 11
  • Самоков
  • Мнения: 561
Добре батко.  Laughing

# 12
  • Мнения: 15
въпросът какъв е е важно все пак. Юристи има ама няма въпрос. А с цигани работа да си нямаш, като с негри... Те чуват и мислят разделно. Така че откажи се преди въпроса още....

Общи условия

Активация на акаунт