Отговори
# 285
  • Мнения: 196
15.   Ирнике
Това ми звучи доста старанно, немско ли е?
Прабългарско е, има го и модифицирано - Ирника!

# 286
  • Мнения: 3 372
Мое мнение е, че ако едно дете има странно име в училище много ще му се подиграват и то ще се срамува от това име Peace Имам една позната, която се казва Йорданка /името не е лошо, но е поостаряло/ и тя не си харесва името и винаги се представя като Данчето Peace

# 287
  • Мнения: 1 054
Мое мнение е, че ако едно дете има странно име в училище много ще му се подиграват и то ще се срамува от това име Peace Имам една позната, която се казва Йорданка /името не е лошо, но е поостаряло/ и тя не си харесва името и винаги се представя като Данчето Peace

  Peace 

Така е, колкото и да ни се иска да сме различни и оригинални трябва да помислим и за децата ни в по-напреднала възраст!

# 288
  • Мнения: 196
Мое мнение е, че ако едно дете има странно име в училище много ще му се подиграват и то ще се срамува от това име Peace Имам една позната, която се казва Йорданка /името не е лошо, но е поостаряло/ и тя не си харесва името и винаги се представя като Данчето Peace
Безкрайно права си!

# 289
  • Мнения: 4 473
Честно казано, то и Данчето не звучи много по-актуално от Йорданка, но не можем да си избираме имената, затова едва ли има смисъл да се тормозим над своите. От друга страна можем да помислим над избора на имена за децата ни, да не изпадат в подобни неловки ситуации.
Захира, хубаво е, че предпочитанията ти обхващат български имена.  Peace Моето собствено не е точно българско (казвам се Анита  Flutter), но си го харесвам.
Всички сме чували за не една или две нелепи комбинации от чуждо име с малко по-странна да я нарека, българска фамилия. Grinning

# 290
  • Мнения: 3 372
Комшийчето ми се казва Мари-Ивет Mr. Green На баба Мара и баба Иванка......за мен е абсурдно име, до скоро незнаеше как точно се казва #Crazy Казват и Марита ooooh!

# 291
  • София
  • Мнения: 540
И аз съм измислила много женски имена, които харесвам, аза мъжко почти не се сещам. Калочн ми харесва, но на мъжа ми не много. При нас няма да се налага никаво кръщаване на баби и дядовци, така че се надявам, че ще имаме избор, но за мъжки имена наистина не ми хрумват идеи ...

# 292
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Определено, няма да го кръстим на никого  Peace Баща ми му е болна тема въпроса, но аз и майка ми сме му дали да разбере че с неговото име Живко, не Фърфи Mr. Green

Имам една приятелка,която кръсти дъщеря си Жанет,на татко си Живко

# 293

Общи условия

Активация на акаунт