матрак 60/110 - от къде?

  • 4 050
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 167
купихме си сгъваема кошара, която се оказа малко нестандартен размер - 60/110 и сега си търсим матрак за кошарата. някой да е попадал на матраци с такива размери или да знае от къде може да се поръча?

# 1
  • София
  • Мнения: 358
Навремето продавах матраци. Мисля, че това е нестандартен размер - т.е. никъде няма да намериш готов матрак с този размер. трябва да си поръчаш.
Предполагам почти навсякъде, където продават матраци ще ти приемат поръчка и за нестандартен.

# 2
  • БГ
  • Мнения: 1 158
За нашата сгъваема кошарка, макар и доста отдавна (малкият спеше на горно ниво), взехме дунапренов дюшек от Вис Виталис, Пловдив, 7-8см дебелина, с калъф от трико, с цип. Навива се лесно на руло и е обемен точно колкото сгънатата кошарка, разнасяме ги винаги в комплект. След време взехме и обикновен дюшек 60/120, който без проблем си пасна на дъното на кошарката, върху него слагаме дунапреновия и малкия доволно си спи, без оплаквания!

# 3
  • Мнения: 299
Сгъваемите кошари не са ли с размер 60/120?Иначе в някое сарашко ателие могат да ви направят по поръчка.

# 4
  • Мнения: 4
По принцип матраци ТЕД правят по поръчка, но се чака около 2-3 седмици, т.е 10-15работни дни. Иначе ако си от София и живееш около Младост, в бившата Деница има една фирма, която прави матраци по поръчка за 2-3 дни. Ще потърся, ако намеря тел. да ги попиташ , може и да имат магазин и в др. квартали Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 167
мерси много за предложенията. май си решихме проблема. от хепи дриймс ми казаха, че за 2-3 дни ще ни направят матрак на сносната цена от 75лв.

Сгъваемите кошари не са ли с размер 60/120?Иначе в някое сарашко ателие могат да ви направят по поръчка.

нашата е 60/110, три пъти я мерих, че и аз не можах да повярвам де тоз наш късмет все нестандартни неща да купуваме  hahaha

# 6
  • Мнения: 111
На нас пък ни трябва матрак 110/190 с твърда основа, като за спалня. От това, което прочетох в темата, си правя извода, че бих могла да си поръчам от която и да е фирма да ми изработи матрак с такива размери. Нали така, или става въпрос само за детски матраци, които са по-опростен вариант?

# 7
  • София
  • Мнения: 167
не мисля, че размерът има значение за изработката, по-скоро цената. магнифлекс със сигурност изработват големи матраци по поръчка. за хепи дриймс, където аз намерих детския - не знам.

# 8
  • Мнения: 245
На нас пък ни трябва матрак 110/190 с твърда основа, като за спалня. От това, което прочетох в темата, си правя извода, че бих могла да си поръчам от която и да е фирма да ми изработи матрак с такива размери. Нали така, или става въпрос само за детски матраци, които са по-опростен вариант?
Сега открих темата, и аз търся 110/190, но по-тънък - 10 или 12 см.
Ти намери ли къде да поръчаш, моля за координати и цени.
Предварително благодаря.

# 9
  • Мнения: 20
купихме си сгъваема кошара, която се оказа малко нестандартен размер - 60/110 и сега си търсим матрак за кошарата. някой да е попадал на матраци с такива размери или да знае от къде може да се поръча?


Здравей _ilka_ , ние също се сблъскахме с този проблем миналата година. Като купувахме кошарата никой не ни каза че е нестандартна, пък и аз как да предположа че си ги произвеждат както им дойде Sick. Като поотрасна малкия и решихме да го сваляме на горното ниво и разбрахме горчивата истина  #Crazy - такива матраци няма. В магазина от който купихме кошарата вече нямаха внос от нея, а като ги питах от къде са взимали матраци за тези кошари ми обясниха, че докато ги внасяли си правили труда и матраци да изработват, но вече нямали. Ние поръчахме от тази фирма http://www.ekon-bg.com/latex/menu3_1.html. Излезе ни малко скъпичко - 140 лв. и беше готов за около 15 дни. В един детски магазин ми предложиха да си купя дунапренов матрак 60/120 и да си го отрежа.  newsm78  Дано съм ти от помощ, успех!

# 10
  • Мнения: 15
ако още търсиш такъв матрак продавам не е ползван много около 2 месеца.

# 11
  • София
  • Мнения: 43 833
магнифлекс също правят по поръчка.

Общи условия

Активация на акаунт