Бяхме при чичо доктор!

  • 1 870
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
Първо - много се радвам, че с детенце всичко е ок и ти ще можеш да си отдъхнеш.
Второто - малко офф, но ми стана интересно:
Когато казах хипермобилитет, той ме накара да стана. Пипа нме, огъва ме и накрая заключи: "Еми да, то и ти си хипермобилна" ...... Казах му, че изобщо не ми е минавало през ум за такова нещо, както и че това никога не ми е създавало проблем.

Моля те, кажи ми как повлиява хипермобилността, освен че си хипер мобилен? До какви проблеми може да доведе? Имам една колежка, която подозирам, че е хипермобилна, и искам да разбера негативното влияние какво може да бъде, освен че е много слабичка Wink. Благодаря предварително, tornerosse !!

# 16
  • Мнения: 4 244
Роси 74 най големите проблеми идват ако са засегнати гръбните прешлени - прищипан нерв, стягане в гръдния кош с недостиг на въздух, чести схващания на кръста и такива подобни

# 17
  • Мнения: 780
Мноооооого се радвам за вас!!! И за двечките! Че голямото малко момиче е здраво и за теб, че ти отпаднаха всички притеснения, дето изхаби толкова много нерви напоследък! мога да се предсатвя как като сте излезли от доктора и си видяла всичко около теб 10 пъти по-красиво! Heart Eyes Хайде гушкайте се сега на воля без да се тормозиш с черни мисли! Hug Hug Hug

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Браво на Оли Heart Eyes ! Много се радвам за вас Торне , друго нещо си е док да те успокои Peace

# 19
  • Мнения: 7 837
Браво  Grinning
Сега поне ще си по-спокойна.

Сладолед4е купи ли си  Wink

# 20
  • Мнения: 2 825
Суперрррр!!! Много се радвам за хубавите новини  Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Цунки и на двете сладуранки Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 4 629
Браво много хубави новини!!! Радвам се, че притесненията се оказаха напразни  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 810
Страхотни новини  Grinning! Радвам се че всичко е наред и вече няма да се тормозиш  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 491
Ей, честито за хубавите новини и от мене!!! Пази си го тоя педиатър, все при него да си ходиш Grinning

# 24
# 25
  • Мнения: 1 909
Радвам се за теб!  Hug Heart Eyes newsm44 newsm68

# 26
  • Мнения: 1 761
много се радвам за детенцето,бях сигурна,че нищо и няма( личен опит).

# 27
  • Мнения: 4 212
Ние раците се държим добре, така 4е Оли е нямало защо да не е послушна  Grinning
Радвам се 4е вси4ко се е оказало само притеснения, сега имаш крилца  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт