мензис по време на кърменето

  • 1 416
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4
здравейте, имам едно въпросче newsm78
родих през август и манзиса ми дойде точно на 3 месец (18.11.2008).
проблемът е че от тогава минаха 2 месеца и все още не ми е дошъл.
не съм бремена (направих  си тест).
моля за съвет, нормално ли е това???????

# 1
  • Мнения: 292
И аз бях така, за мен е нормално. Направих си сумати тест, все отрицателни. И после започна да ми идва на всеки две три седмици и то само прецапване. Ето това за мен не е нормално. Не се притеснявай. Всичко ще се нормализира   bouquet

# 2
  • Мнения: 249
Знам, че е нормално. На мен ми дойде предния месец, сега този месец си ми дойде на същата дата. Иначе се чудех дали няма да ме прескочи. Повече е притеснитело, защото все ще се чудиш дали пък не си бременна.

# 3
  • Мнения: 1 374
Нормално е. На мен ми дойде месец след като ми спряха лохиите. Малката е почти на годинка (кърмя) и още не са се нормализирали нещата... Моя съвет е да си правиш тест през месец или два ако не искаш или не трябва да забременяваш, защото дори и да има изследвания, че кърменето предпазва ... има изключения  Peace

# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Мисля,че е напълно нормално,но за да си спокойна все пак се допитай до лекаря си.

# 5
  • Мнения: 299
МЦ ми дойде на 11-ия месец след раждането и му трябваха около година,за да влезе в стария режим(отпреди да забременея).Беше нередовен,прескачал ми е цял месец,та се е случвало да се притеснявам дали няма да забременея междувременно.Мисля си,че ако си правиш тестове от време на време,няма риск да не се "усетиш"(не че веднага няма да разбереш,след веднъж вече си била бременна Mr. Green).

# 6
  • Мнения: 1 374
Мисля си,че ако си правиш тестове от време на време,няма риск да не се "усетиш"(не че веднага няма да разбереш,след веднъж вече си била бременна Mr. Green).
Ааааа на това не бива да се разчита, баба ми след три раждания не се е "усетила" за четвъртото.... та така се появила майка ми  Wink След три пъти нормално бременеене... хоп после "цветна" бременност...

# 7
  • Временно
  • Мнения: 788
Ще се нормализират нещата постепенно.Всеки организъм е различен. Peace
На мен също ми "играеше" така цикъла,докато се намести. Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 1 946
Нормално е. Още кърмиш.

# 9
  • София
  • Мнения: 982
Май е нормално. Аз родих през март. После ми дойде веднъж през септември и вденъж към края на ноемрви. И сега пак. Всичко е от кърменето.

# 10
  • Мнения: 2 374
Да,нормално е все пак още кърмиш,а докато е така и цикълът ти няма да е много редовен.

# 11
  • Мнения: 1 305
Нормално е , и аз имах подобен проблем  Peace

# 12
  • Мнения: 1 629
Нормално е разбира се. До 6 месец се регулира цикъла. И на мен не ми беше идвало 2 месеца.

# 13
  • Мнения: 1 219
ха ха Laughing Laughing LaughingКаква тема!Точно като за мен-вчера ми дойде за първи път след раждането(8 месеца и половина)А относно нередовната менструация съм чувала от доста майки,че е нормално в първите месеци.Просто организма има нужда от време, за да влезе в ритъм отново цикъла Peace

# 14
  • Мнения: 4
 Joy много ви блгодаря за отговорите  но вчера си направих пак тест и пак съм бремена!!!!
 baby_neutral малката утре става на 5 месеца. опасно ли е?

# 15
  • Мнения: X
Joy много ви блгодаря за отговорите  но вчера си направих пак тест и пак съм бремена!!!!
 baby_neutral малката утре става на 5 месеца. опасно ли е?

Ами честито!!! Какво дали е опасно Wink?

# 16
  • Мнения: 4
че родих преди 5 месеца

# 17
  • Мнения: X
Не, разбира се, стига да си готова психически.

# 18
  • Мнения: 594
Joy много ви блгодаря за отговорите  но вчера си направих пак тест и пак съм бремена!!!!
 baby_neutral малката утре става на 5 месеца. опасно ли е?

Честито тогава!

# 19
  • Мнения: 1 219
честито тогава и от мен.Сега само кураж и търпение ще ти трябват Hug Peace

Общи условия

Активация на акаунт