Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Burgas, Bulgaria

и аз да се опла4а.Преди 5 дни Ники вдигна 39г, Т. Нищо друго му намаше.Заведах го на лекар-нищо освен за4ервено гърло.Решихме да из4акаме с лекарствата.То пък взе 4е на другия ден Т намаше.Уж вси4ко нормално ама-моето животно все поляга.Аз се 4удя направо изследвания ли да ходя да пускам щото ако отида на лекар те и без това ще ни пратят в лабораторията.
4етах 4е някой вируси минават така-с отпадналост и много сън.Все му се спи  newsm78
някой в подобна ситуация-от зъби спи ли се ,ние проблеми до сега с тях не сме имали. Tired
Цитирай

Защо за всеки случай не пуснеш една кръвна картина?Радвай се ,че не си усетила растежа на зъбките,хич не се спи,поне ние сме така.Рев до избиване на зъбчето.
Цитирай

Mediterraneo

Едва ли някой може да ти отговори на въпроса, поставен в заглавието  Stop И защо да е нов вирус? Вируси много, хора различни. Един и същ вирус на мен може изобщо да не ми се отрази, а теб да ти срине.
Ако вече няма Т, не бих се притеснявала.
Цитирай

при семейството ми

Храни ли се,играе ли,когато не му се спи весел ли и изобщо в кондиция ли е?
Ти най-добре си познаваш детето и сама би трябвало да решиш има ли му нещо или не.Щом няма Т.мен също не би ме притеснявало освен ако не е и в кондиция.Т сама по себе си не означава че ако е имало вирус,болест и т.н. всичко е ок.Може да има всичко и да няма Т.
Дано детенце е добре и бъдете здари!  bouquet
Цитирай

София

Същата картинка е и при Калоян.
В събота тъкмо се бяхме наконтили за рожден ден на гаджето Party,бре тоз човек мрънка,мрънка,като го пипнах-гори.Вечерта вдигна на 39 С.
И това беше.Ходихме на лекар-гърди чисти,гърло леко зачервено.
Но днес почна да кашля,сега пак се връщаме от лекар-пак гърди чисти,гърло пак леко червено.
Давам Умкалор,Стодал,Фитолор,ВИТАМИН С.Давам постоянно прясно изцедени сокове.
Човечето е жизнено и продължава с пълна сила да ми трови нервите. Mr. Green
Цитирай

нищо "ново" и не са зъбки...
Цитирай

Mediterraneo

нищо "ново" и не са зъбки...

Peace
Цитирай

Burgas, Bulgaria

ами 4акам изследването пък да видим-не е много нормално дедето да спи по цял ден и да не яде.Просто мислех 4е има и при сруги деца с подобни симптоми ......... за това исках да знам вирус ли е или не......
Цитирай

Burgas, Bulgaria

хемоглобина му е 94 и още стойности има извън нормата
Цитирай

Mediterraneo

хемоглобина му е 94 и още стойности има извън нормата

Може и заради това да се чувства изморен. Какво ще предприемате нататък? Да не прави някоя вирусна пневмония  Thinking
Цитирай

Burgas, Bulgaria

ами витамини и желязо ще пием ама ще го следим де не е нещо друго.Било нормално след инфекция да падне хемоглобина и нормално да е уморен.Полудявам с наще лекари полкова са апати4ни... #Cussing out
Цитирай

при семейството ми

Дано бързо се орпави детето! PraynigИначе и аз знам че  е новмално след инфекция да падне хемоглобина,но и по време на такава също.Дано е  минала инфекцията и всичко е наред   bouquet
Цитирай

не започваите да пиете желязо без да е изяснено каква е диагнозата. задължително направете електрофореза на еритроцити.
Цитирай

Burgas, Bulgaria

blagodarq
Цитирай

Burgas, Bulgaria

виж такова нещо не ми казаха да направя ама нормално те освен желязо друго не дават
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.