ТСМ-не внася стока.

  • 2 050
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
 Привет на всички,
 Често влизам в магазините на ТСМ и в един сайт, но много от стоките или са си същите или в сайта ги няма в наличност. Поразпитах и ми казаха, че вече нямало стоки с марката ТСМ и складовете в София продавали наличните количества /т.е. вече не се внасят стоки с марката ТСМ/. Другото, което забелязах,  е че много от стоките в някой магазини са си чиста проба китайски.
 Въпросът ми е дали наистина вече няма внос на тези стоки и складовете разпродават каквото е останало и се намери?

Последна редакция: чт, 15 яну 2009, 12:40 от dankg

# 1
  • Мнения: 10 982
TCM отдавна се продават под марката KEV.

# 2
  • Мнения: 7 605
Май не е то4но така. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289366.msg7361201

Аz zнам, 4е от 2007год. ве4е не се внасят стоките на ТСМ.

# 3
  • Мнения: 19
Четох из разни форуми и стигнах до заключението, че ТСМ са продукти, който се произвеждат за Чибо в Германия и някой тук ги внася, обаче от известно време, не разбрах по каква причина стока с марката ТСМ не се внася и складовете продават застоялата стока и китайски продукти- респективно и в малките магазинчета. Странно ми е защо тогава все още има ТСМ магазини, които не продават стоките на ТСМ /Чибо/, а китайски стоки и ни подлъгват с търговската марка ТСМ?!?

# 4
  • Мнения: 7 605
Четох из разни форуми и стигнах до заключението, че ТСМ са продукти, който се произвеждат за Чибо в Германия

Това е 100% вярно. Тук в Германия на Щандовете на 4ибо, всяка седмица има нови продукти под собствената йм търговска марка ТСМ.

# 5
може ли да напишете адреси на тези магазини или складове в софия не мога да намеря тази информация никъде -благодаря

Общи условия

Активация на акаунт