Проблем с настоящата

  • 5 044
  • 62
  •   1
Отговори
Здравейте мили дами,
Следя този форум от дълго време. Във всяка една от вас намирам частици от ситуации в които са еквивалентни на моите. За това се обръщам към вас настоящи и бивши -настоящи дами, и с риска да го отнеса от много от вас ще ви разкажа следната история. С мъжа ми сме разделени много отдавна но сме се стремели да запазим добри отношения до толкова до колкото двама разделени могат да съумеят да запазят в името на детето ни. Но от около 7-8 месеца взаимоотношенията между нас много се влошиха.
1 Настоящата не му дава да си вижда детето, забранява му да комуникира с мен, забранява му да заплаща допълнителните разходи на детето
2 Развилняла се е някъде във форумите като постоянно ме клевети и разказва неверни факти и обстоятелства свързани с миналия ми живот с бившия,с детето ни и мен.
3 И понеже живеем в малък град, от достоверни приятели знам, че същата тази госпожа има 2 деца, няма развод и мъжът и е полицаи. Факт е, че мъжът и я бие постоянно/за което аз съм против насилието/. Дали в момента тя е в развод или не не знам, но съм определено бясна от егоизма и злобата и.
Та питам - ви какво ще кажете за това?

# 1
  • Мнения: 1 878
Мъжът на тая госпой'ца знае ли за връзката и с друг мъж?

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Е....ти какво очакваш да кажем Rolling Eyes Съвет ли да дадем, нещо питаш ли или ...не разбрах, честно Confused

# 3
  • Мнения: 12 662
Е, какво да кажем. Гадничко си е. Ама мъжът е за ...

# 4
  • Мнения: 81
Е....ти какво очакваш да кажем Rolling Eyes Съвет ли да дадем, нещо питаш ли или ...не разбрах, честно Confused

Споделя жената, не я режи веднага с големия нож.  Wink
Авторке, ситуацията е сложна. Съвети трудно се дават още повече наистина постингът ти е малко объркан.
Това, което със сигурност мога да твърдя, е че екс-настоящият ти мъж и баща на детето ви трябва да носи отговорността към него във всичките измерения - финансово и бащински най-вече.
А иначе ако иска и с 5 настоящо-настоящи фурии да ходи, негова работа...

# 5
  • Мнения: 51
..не му дава да си вижда детето, забранява му да комуникира с мен, забранява му да заплаща допълнителните разходи на детето..
Жената не е виновна, че въпросният господин е малодушен. Упреците ти трябва да са насочени към него, а не към нея.
Всеки си гони интесите в крайна сметка.
А дали тя е в развод или не - това е неин проблем.

# 6
  • Мнения: X
Тя като е проста и злобна, ти бъди умна и тактична. Обясни на мъжа си че е преди всичко баща и от този си дълг неможе да се отрече . Контактите с детето са нужни и на 3-те страни за да има щастие. Особено за детето. И щом тя те клевети дистанционно, обижда те и се опитва да доразсипе и без това разтрогналото ви се семейство, защо подяволите ти неможеш да светнеш бившия си съпруг каква примерна съпруга го раздава тя??? Бъди психолог! Peace Дай му дарбере че неговия личен и интимен живот си е негова работа, но общото което ви свързва е най-ценно и важно и трябва да остане такова, защото....така е в живота! Така трябва. Ако тези неща не се понравят на мъжа ти или се опълчи срещу теб, явно не е стока за което не трябва да съжаляваш, тъй като вече сте разделени Peace Успех и много любов!

# 7
Приемай  ведро  нервността на настящата. Mоя пък тайно от нея идва у нас да си види детето и  буквално си се оплаква,че настоящата(по-дърта е от мен и е с две женски) била по-лоша от мен и че щял да стане педераст.  Joy Joy Joy

Само да спомена,че ние се разведохме по взаимно съгласие и не съм  го тормозила никога  дори за  издръжка.Той сам с годините поумня, а сега сме  много по-добри приятели от преди брака дори,дано и твоя стане като моя. Laughing

# 8
  • Мнения: 2 388
1 Настоящата не му дава да си вижда детето, забранява му да комуникира с мен, забранява му да заплаща допълнителните разходи на детето

Проблемът е в бившия ти, не в настоящата.

# 9
Проблема е, че сме ги говорили всички тези неща които описвате, но той казва, че си внушавам. След това, спря на пълно да отговаря на телефона. Но, тук не ставаше въпрос за него, а за нея. Че по този начин, наранява детето ни, и мен като майка, защото съм съпричастна от страданието на детето ни - това първо.Дори и в момента да е в развод, което си е неин проблем, дори и за в бъдеще да живеят с бившия ми заедно( в което няма лошо), мисля, че е много, нагло,нахално,егоистично, цинично, и варварско нейното отношение, както и ревността и към мен.Защото явно има доста такава.
 

# 10
  • Мнения: 12 662
, нагло,нахално,егоистично, цинично, и варварско нейното отношение, както и ревността и към мен.Защото явно има доста такава.
 

Естествено.  Няма спасение от тази ревност. И аз съм се чудила.

# 11
  • Мнения: 25 600
2 Развилняла се е някъде във форумите като постоянно ме клевети и разказва неверни факти и обстоятелства свързани с миналия ми живот с бившия,с детето ни и мен.


Така е, спомням си няколко теми по тези проблеми.  Mr. Green
Доколко е клевета или истина обаче, не знам. Освен да излезете и двечките от анонимност и да ни спретнете един хубав кеч, пък нека победи по-добрата!  Peace

# 12
[
Цитат
quote]Е....ти какво очакваш да кажем Rolling Eyes Съвет ли да дадем, нещо питаш ли или ...не разбрах, честно Confused
[/quote]
Например, дали и ти постъпваш така? И ако е така, с какво право го правиш?

# 13
  • Мнения: 2 478
Ама защо да е виновна настоящата приятелка на бившия ти мъж?Той е малоумник.Как ще спре да си вижда детето и да плаща за разходите му,заради някаква друга жена?Ей това е ненормалното в случая,а не ревността на настоящата.

# 14
  • Мнения: 1 289
Това просто оплакване ли е или молба за съвет?

А съвет няма как да се даде, понеже знаем само едната гледна точка. От друга страна пък бащата ако се интересува от детето си, няма кой да го спре... Предполагам, че авторката просто още не е свикнала още с новия живот на бившия си и с това, че той отделя внимание и на друг човек.

Общи условия

Активация на акаунт