Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора
Днес излязоха профилактичните изследвания на сина ми, който е на 3,4 г.  и левкоцитите са му 14.
Преди година пак бяха така високи и нямаше никаква видима причина за това- не беше болен, нито настинал. Тогава педиатъра ни изписа антибиотик и левкоцитите спаднаха на 11, но тази година пак същото.
 Вече не знам какво да правя - доктора каза, че няма за какво да се притеснявам след като не е болен. Но мой роднина доктор ме съветва, че трябва задължително да се намери причината.
Моля ви , посъветвайте ме какви изследвания други да направим, ако трябва и при друг доктор.
Цитирай

май това е нормално -разгледай тези стойности
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=206276.0
Цитирай

Не мисля, че левкоцитите са високи.
А пък за пиенето на АБ само заради "високите" левкоцити думи нямам. И много ясно, че след прием на АБ ще спаднат, те така си действат АБ... И затова след лечение имунитетът пада.
Цитирай

Не мисля, че левкоцитите са високи.
А пък за пиенето на АБ само заради "високите" левкоцити думи нямам. И много ясно, че след прием на АБ ще спаднат, те така си действат АБ... И затова след лечение имунитетът пада.

много вярно  Peace
Цитирай

Най-добре е детето да се види от детски хематолог.Ако няма нищо един преглед няма да навреди,но 14 левкоцити без причина не може да има.
Цитирай

след храна ли са измерени? суе колко е? ДКК?
Цитирай

Защо не повторите изследването?За всеки случай.
Цитирай

и моето дете след месец след прекарана заушка имаше високи левкоцити само изчаквахме бодяхме ги и левкоцитите си бяха високи тогава доктора ни посъветва да сменим лабораторията да видим там как ще са.И се оказа че са в норма.така че смени лабораторията и ако пак са високи потърсете причината Peace
Цитирай

Днес ходихме пак при нашия педиатър и той ни попита дали детето е  боледувало наскоро - само една настинка през септември , и каза, че тези стойности са съвсем нормални за тази възраст , дане не се притесняваме.
Цитирай

Най-добре е детето да се види от детски хематолог.Ако няма нищо един преглед няма да навреди,но 14 левкоцити без причина не може да има.
Може,може  35 -още повече че това не са високи левкоцити за дете  Peace
Цитирай

1-9 от 9 отговора